JZD - O kapele | Bandzone.cz

JZD rock / Česká republika

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Víkend (singl 2013) NOVINKA
  Nezařazeno
 • Vzpomínky (singl 2013) NOVINKA
  Nezařazeno
 • Jak dlouho (singl 2013) NOVINKA
  Nezařazeno
 • Je mi to líto - singl 2013
  Nezařazeno
 • Explodujem - singl 2013
  Nezařazeno
 • Nechci stát - singl 2012
  Nezařazeno
 • Nechte mě bejt (2007)
  Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

V nejbližších týdnech chystáme vydání split CD, které jsme nahráli spolu se spřátelenou kapelou WWS. Na tomto albu vyjdou tři pecky od každé kapely a jeden společný bonusový song. Specialitou je, že jsme si vše nahráli a smíchali sami a vše se hrálo živě. Kromě tohoto split CD vydáme také nový studiový singl!!!

Náš příběh začal náhodným inzerátem před spoustou let. Poté, co jsme se poprvé sešli, a řekli si, že chceme hrát stejnou hudbu, jsme začali zkoušet a tvořit první písničky. Následovalo hraní po lokálních klubech, festivalech, především ve středních a severních Čechách. Štěstí nám přálo a po prvních úspěšných nahrávkách jsme dokonce zabodovali v několika soutěžích. Přivedli jsme na svět naší nejstarší a nejznámější písničku “Nechte mě bejt”, na kterou jsme natočili videoklip. Úspěch této skladby nás těší dodnes. Psal se rok 2007 a kapela hrála ještě v původní tříčlenné sestavě. Zlom nastal v roce 2011, kdy jsme se po výměně členů proměnili do současné čtyřčlenné podoby a začali s úplně novým, svěžím pohledem psát nové písničky. V současné sestavě jsme kromě spousty odehraných koncertů vydali tři singly, z toho dva s videoklipy – “Nechci stát” a “Explodujem”, které naši fanoušci úspěšně přijali, a dočkali se pozitivních ohlasů i v některých hitparádách. Za zmínku jistě stojí 3. místo v hitparádě rádia Rockzone, kterého jsme díky vám dosáhli se singlem “Je mi to líto”. Jelikož každý žijeme už dlouho v jiném městě, avšak tvoříme a fungujeme převážně v Praze, lokalizujeme se jako kapela česká.

Bio a historie

Hudba je naší vášní, hrajeme vždy na plnej plyn! Ostré kytary, líbivé melodie, české texty a jedinečná energie, která plyne ze základů dlouholeté lásky k muzice – to je kapela JZD. Dříve výhradně punková kapela vyspěla, a její současná tvorba přesahuje hned několik žánrů.