Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Juicy Freak funk-soul / Praha

„Nahráno nově pár songů z koncertů-ochutnejte ;-)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

JUICYFREAK - Funk & Groovy, Praha

až 10-ti členný funkový power band.

Mladá talentovaná zpěvačka Annamária, 4-členná dechová sekce, poctivá funková rytmika s energickou kytarou a perkusemi, to vše pohání rozjetý funkostroj JuicyFreak který vás rozhodně nenechá v klidu sedět na židli.

Repertoár: je složen nejen z vlastních kousků, ale JF s radostí loví i ve vodách groove funkové klasiky 70's.

Účast na akcích: T-Music chart TV Óčko, festival Votvírák, Votvírák Tour, Polička Jazz Festival, Lanškroun Jazz Festival, Slánský jazzový festival, Benešovský slunovrat a další.

Ilja Kučera ml. (Muzikus, Český rozhlas) : "JuicyFreak jsou specifická kapela, která dokáže publikum jednoznačně oslovit. Jejich předností a poznávacím prvkem je průraznost, jasný názor a nekompromisní tah."

 

Kontakty:

tel.: 777 028 100

ICQ: 308302224

http://www.facebook.com/FunkyJF

http://www.myspace.com/juicyfreakband

mail: juicyfreak@seznam.cz

Bio a historie

Groove-funková formace z Prahy vznikla v roce 2005, kdy se utvořilo jádro kapely, v němž se spojily funk, soul, acid jazz a blues. Repertoár JUICY FREAK je sestaven převážně z vlastních skladeb, které dokáží naživo předvést s energií sobě vlastní.
Za dobu své existence mají za sebou řadu velmi úspěšných vystoupení v klubech i na velkých festivalech, jejich koncerty jsou nabity entuziasmem a schopností oslovit publikum.

V roce 2007 kapela natáčí první demo Freaks on the Road, hraje koncerty po klubech, stává se rezidentní kapelou oblíbených Hot Funky Saturdays v klubu XT3, zde se i účastní soutěže Letní pohár kde postupuje do finále, živá nahrávka songu Come On vychází na sampleru XT3.

Rok 2008 je pro kapelu poměrně nabitý koncertováním nejen v Praze ale také po celých Čechách, k bandu se též připojuje zpěvačka čímž se obohacuje celkový sound. Juicy Freak otevírají 8. ročník festivalu Jazz a Little Otherwise v Lanškrouně a kromě tradičního hraní po klubech kapela vyjíždí i na další festivaly včetně zahajovací megafestu sezóny Votvírák 2008 i na následnou Votvírák Tour, kde se setkává s pozitivním ohlasem a je s ní počítáno i pro ročník 2009.

Rok 2009 je pro kapelu rokem změn a oživení. Nahrání nové pecky v češtině, pozvání do pořadu T-music chart na TV Óčko kde se kapela představuje tuto horkou novinku spolu s klipem, personální změny v sestavě-příchod skvělých zpěvaček Any a Avy, sestavení 4-členné dechové sekce, to vše vlévá do rozjetého funkostroje JuicyFreak novou šťávu a energii... kterou je nejlépe vychutnat si naživo.

Rok 2010-2011 přináší kapele cestování po ČR kde koncertuje v klubech, kulturních domech a festivalech. JuicyFreak uzavírají např. každoroční Polička Jazz fest. 

Síla Juicy Freak je v groovu, odkazujícím ke kmotrům funky, který dokáží na živo předvést s energií sobě vlastní.

Ilja Kučera ml. (Muzikus, Český rozhlas) : "JuicyFreak jsou specifická kapela, která dokáže publikum jednoznačně oslovit. Jejich předností a poznávacím prvkem jeprůraznost, jasný názor a nekompromisní tah."

---------------------------------

kontakt:

tel.: 777 028 100

ICQ: 308302224

http://www.myspace.com/juicyfreakband

mail: juicyfreak@seznam.cz

---------------------------------

Složení kapely:

Marianna Merjumi - zpěv

Annamária D'Almeida - zpěv

Vít Votruba - tenorsax, zpěv

Tomáš Feuerstein - kytara, zpěv

Petr Brzák - baskytara

Klára Bohmová - bicí

Vilém Mikyška - klávesy

Lukáš Dittrich - trubka

Dušan Vysloužil - altsax

Mr.Karel - trombon