Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

JRP big-beat / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Kapela JRP je sdružení nadšených amatérů v nejlepších letech, kteří se pokoušejí hrát vlastní tvorbu. Páteří kapely jsou zpěvák, kytarista a autor hudby a většiny textů Jirka a bubeník Roman. Tihle dva spolu hráli již v době studií na VŠ a s menší odmlkou jim to vydrželo až dodnes. Dlouhodobě se nám nedařilo sehnat nikoho na basu, až jsme  nakonec poprosili kamráda Pavla, který s námi, vlastně po jedné zkoušce, zašel do studia a nahrál pět písniček, které jsou zde k poslechu a ke stažení. Je v nich spousty chyb (znalci prominou), ale my jsme ho nedělali kvůli dokonalosti, nýbrž pro radost nás a našich příznivců ! Za nahrávky musíme moc poděkovat Michalovi z kapely České Srdce, a to především za poskytnutí studia, vlídné zacházení, trpělivost a smíchání našeho hudebního pokusu.

Nicméně od března 2017 hrajeme v obsazení:

Pavel Hloušek - basovka; Marek Janata - ságo; Jirka Majdl - kytara, zpěv; Roman Pospíšil - škopky a ještě k nám patří Petr Lederer - ozvučení

a od srpna 2018 rozšířil naše řady Slávek Kůtek - sólová kytara

Pokud se týká koncertní činnosti, ničemu se nebráníme. V  roce 2017 jsme, hráli pětkrát v menších klubech po Praze (Kocour, Kain, Na Slamníku) a myslím, že atmosféra byla báječná! Do konce roku  2018 chystáme koncert v Klubu Kocour - Vysočany, 8.11. od 19:00 hod. Tak přijďte, budeme se na vás těšit :-)

Jirka M.

Fanoušci: 1

Spřízněné kapely: 2

Podobné kapely

K vypsání podobných kapel nemá kapela dost fanoušků.

Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.

Statistika profilu

Návštěv dnes
3
Návštěv celkem
4 520
Poslechnuto skladeb
861
Profil registrován
13.12.2016