Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jiří Míža blues-acoustic / Stará Ves

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Malé curiculum vitae

Začal jsem bluegrasem a přes různá seskupení hrající různé hudební žánry jsem skončil u blues. Tady jsem se začal cítit tak nějak doma. Díky práci výtvarníka, kterou jsem vykonával doma, jsem poslouchal bluesovou muziku od rána do večera. Z nutnosti. To aby ty slovanské vlivy trochu ustoupily a já tak alespoň trochu načichl jinou kulturou. Kromě hraní jsem o blues také četl. Vlastně ani ne tak o něm, jak o tom, proč  asi  a kde i jak, vzniklo. Snad mi to pomohlo. V repertoáru mám převzaté, ale z větší části vlastní skladby. U těch převzatých jsem se většinou také snažil český text ušít významově stejně s originálem.

Fanoušci: 30

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
10 862
Poslechnuto skladeb
1 768
Profil registrován
14.7.2010