Bez profilu
==VUBEC==
hey reknu to tak hlas zpevacky super rozsah celkem hodne mazec . . ale taky mozna trosku souhlasim ze ten hlas neni delany k te hudbe . . ale jinak bozi a uzasne libi se mi to
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
hey reknu to tak hlas zpevacky super rozsah celkem hodne mazec . . ale taky mozna trosku souhlasim ze ten hlas neni delany k te hudbe . . ale jinak bozi a uzasne libi se mi to
hej je to dost dobré......text......hudba.....ale sorry ale ten hlas zpěvačky je divný.....moc se mi nelíbí.....a kazí to celkouvý dojem........fakt