Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jet Lag alternative-rock / Praha

„Koncerty viz Facebook, EP bude brzy!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Never Coming Back (DEMO) 53 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Kapela vzniklá v roce 2016 kombinuje energii punk a grunge kapel 90. let s indie a psychedelickými prvky v nezapomenutelný zážitek.

Bio a historie

Počátky skupiny Jet Lag se datují do července roku 2016. Původní složení Lucie Červenková (zpěv, kytara), Jiří Šebek (kytara), Rosalinda Hálová (bicí) a Matěj Kmecko (baskytara) se dalo dohromady se záměrem odehrát jediný koncert, nakonec však společně odehráli několik koncertů v pražských klubech (Vagon, Kain, Freemasonic apod.) a na festivalech (Rock Park, Zajda Fest). Později Matěje Kmecka na baskytaru nahradil Jakub Valerián. Repertoár ranného Jet Lagu se skládal výhradně z rockových coverů hitů 60.let až po současnost (The Kinks, The Clash, The White Stripes, Nirvana, Van Halen, Foo Fighters…). 

Po více než roční pauze se Jet Lag dal znovu dohromady v novém složení – Lucie Červenková, Jiří Šebek, Tomáš Hořenín (bicí), Adam Babuljak (baskytara, klávesové nástroje) a to za cílem vytvoření nové tváře. Současná tvorba Jet Lagu je ovlivněna klasickým rock and rollem, devadesátkovým grungem a alternativním rockem i současnou indie scénou. Texty se zabývají většinou těžšími nebo tabuizovanými tématy zaobalených do vrstvy ironie.

Fanoušci: 2

Spřízněné kapely: 2

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
205
Poslechnuto skladeb
53
Profil registrován
23.9.2019