videjko super kamo:)jinak jak se vede?
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
videjko super kamo:)jinak jak se vede?
Zdareq Jeso...Číhnul jsem video a musím říct,že to máš v ruce.Chválím...Zkus číhnout profil a kdyby se zalíbilo,mohli bychom něco smotat,byl bych jedině rád.Ať se daří,W.
Pic joo fresh beaty !
Čus Jeso ;) čekuj moj novy profil ... a nechaj koment ak maš chuť ;) možeš očekovať beaty v novom playeri v časti INFO O KAPELE. THX ;) PEACE MAN ;) nehehe :D
hudba super!
Zdravím, hele chlape ty zabíjíš se svojí kvalitou! Fakt dobrá instra;) Makej dál a ať se daří...
Vincent
Orientacni cena instra z videa??
Čest hodně dobry instra,kdybys měl nejaky volny ktery bys nepotřeboval a chtěl bys darovat tak by jsme byli moc radi,když tak se ozvi na profil:)
to Ideaz: ta 161 neni samplovana. je to normal nahraty pres klavesy. je tam akorat vlozenej vokal z akapely pak do toho.
Ahoj seš hodně dobrý beatmaker to se musí nechat ta 161 je hrubá prosím tě je to samplovaný? a když tak z jakýho songu díky moc a měj se !