Úžasnéé!Miluji tvé skladby.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Úžasnéé!Miluji tvé skladby.
krása opravdu, jedna z nej produkcí co jsem na BZ slyšel
zdravim.. diky za koment.. potesil.. taky jedes dobre.. ale muj styl to neni.. ale kvalita.. je dost dobra.. a jen by me zajimalo jestli hrajes taky na piano?? nebo jen samplujes.. jo a ta lussi ma krasnej hlas.. neslo by nejaka spolupraci sni..
ahoj :) no v prvom rade veľmi pekne ďakujeeem :) čo sa týka beatov tak sa mi veľmi páčia.. momentálne mám beatov zatim celkom dosť,, tak uvidíme ako mi to vydá :) ak by som potrebovala beat tak sa ti ozvem a mohli by sme sa dako dohodnut, vopred diky :) zatim, drz sa :)
kámo je ten podmaz 206 volnej??na LP
Čest kámo..měl bych zájem o beat 198 a 202 ozvy se na můj profil www.bandzone.cz/johnyzip díky moc..měj se mír;)
zdarec kamoš..už sme tak davnejsie spolu pisali ohladom nasho new albumu ktorý sa práve dokoncuje..pisal si ze mas vela roboty a pochybujem ze teraz nemas ale aj tak sa ta chcem opytat ze ci nahodou by si nieco pre nas nevytvoriL?? nieco na styl instro 195 ... ako to je zabita vec...ale pochybujem ze je volna este..tak ak by si mal zaujem tak napis na moj profil..dikes...cuss
to aga: nejsem. nechcu te. ale diky.
to aga :
Dojdi plís napsat i me na profil tak strašně moc vtipnej koment ... díky ..
jeso ty si gay podle me jo