Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Domena rap-hip hop / Prešov

„solo album Tematik - Antisociopat (november 2013)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Rok 2012

Sewas...tak začal sa nam nový rok a s tým sú spojené aj nejaké novinky čo sa týka našej kapely....tou zásadnou je že sme znova spojazdnili DissArm štúdio, kúpili nové mašiny a tak môžme realizovať aj nové projekty...hlavnou prioritou je dokončenie sólo albumu člena kapely Tematika o ktorom môžem prezradiť že by mal obsahovať cca 16 full trackou a zopár hostovačiek zo Slovenska, Česka,Ruska a Poľska....svetlo sveta by tento album mal uzrieť niekedy na jar...ďalšim projektom ktorým sa chceme zaoberať je mini demo s doprovodom živých nástojov ktorý by mal obsahovať nejakých 6-7 skladieb...prevažnú časť tohto projektu zaobstará K.L.A.M po ktorom by malo nasledovať aj pár koncertou s touto živou hudbou...táto novinka by mala byť odprezentovaná niekedy začiatkom leta...aby sme vám skrátili čakanie určite sa tu objavý pár trackov či už z pripravovaného albumu alebo "len tak" z nudy pár barov...tak čekuj novinky na stránke www.facebook.com pod nickom Domena Dma alebo tu na bz....

                                                                              *peace fans*


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

HarmoneyMusic

Dobrý den,
Vážený umělče, dovolujeme si Vás pozvat na profil naší společnosti na Bandzone.cz.

Nabídnout Vám můžeme:
instrumentály, zprostředkování vystoupení, zprostředkování nahrávání v nahrávacích studiích, prodej Vaší produkce, možnost spolupráce - ve formě propagace Vašeho jména, nebo Vaší značky, zajištění klientely, / návštěvnosti, zaměstnání - například jako producent, různé akce, mix/master zvuku, zlepšení Vašeho talentu - rady, tipy, triky, a jiné..

Jinde starost, u nás radost. Jsme kvalitní, spolehlivý, rozumní.. Jednáme vždy dle domluvy, možností a požadavků klienta. Jsme lidé!

Pro více informací se můžete mrknout na naší stránku, nebo nás kontaktovat na email: cl-intermediary@post.cz s předmětem emailu ''Chci vědět víc!''.

Děkujeme za pozornost,
přejeme plno úspěchů.
C&L Intermediary.

Zobrazit všechny názory »