baví mě to...a fosco je frajeris.PeaCe
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
baví mě to...a fosco je frajeris.PeaCe
Zdarec man, šlo by se domluvit na nějakých beatech ? zatial s pozdravem Dark.Pete ...
217 paráda, v ČR umí málokdo takhle propracovaný beaty
Potřeboval bych poradit jestli budeš mít čas tak mi odepiš dík...dostal jsem od kámoše z půdy stare klávesy CASIO CA-110 ale nevím jak je propojit z FL studiem kdybys mohl poslat link na něaký návod koukal jsem se všude kde to šlo ale nic jsem nenašel ...MIER
215 je strela jako prase kamo! velky big up
moc fajná tvorba kdybys měl zájem o spolupráci byla bych ráda pokud to nedáváš za penízky:D:-)a jestli ne tak at se dařííííííííííí :-)
čau:)no reknu ti to takhle pro me si nejlepší producent s BZ:)máš talent vkus na beaty do kterych se krasne repujes:)když je velka nuda spustim tvuj playlist a jen si tak betluji:)takze tim padem velky RESPEKT pro tve beaty...kdybys měl čas koukni na mou tvorbu:)diky mej se fajn
Ahoj zdravím, moc pěkná tvorba teď budu vydávat EP pokud by Ti nevadila spolupráce tak napiš, měj se Adis B.
Zdravíčko :) Známe se z hhmp3, určitě :) Jednoznačně kvalitní produkce od počátků, co tě tam znám :) Jeď dál man, prostě darda za dardou :) Fandim a držim palce. Zdar práci a neusni, nesmíš!
cauky,,diky za nazor-)budu kupovat nejake nove veci na hrani tak doufam ze se to zlepsi a pujde to lepe od ruky-))..mej se