nevim man ten co mam tu u tebe rezervovany:-) posilal jsi ho na
rw.inkognito.df@centrum.cz ?
NIC MI NEPRISLO mam jen jeden ebat od tebe zatím snad prijde meir!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
nevim man ten co mam tu u tebe rezervovany:-) posilal jsi ho na
rw.inkognito.df@centrum.cz ?
NIC MI NEPRISLO mam jen jeden ebat od tebe zatím snad prijde meir!
cagos brooo tak conposles ten beat??:-) posli na meil
ok ok ozvi se.)sem rád že se líběj věci:)
Zdravim te,.instra mas hodne v pohode...libi se mi to
čáu kámo, dobrá práce, měl bych zájem o "instro 3" šlo by to?nebo už je zabraný?:)čekuj naše věci...:)
Ok, můj email je Vony8888@seznam.cz , icq. 197 640 259. Snad se nějak domluvíme. ) zatím se měj.
HOdne kvalitni instra ))
Jestli mas zajem, tak se muzem domluvit na naky spolupraci ))
pitz
Ahoj Jeso. Musím říct, že tvoje beats mě baví, hlavně Instrumental 9. Nemáš ICQ, měl bych zájem o nějakou spolupráci, jestli máš čas. Chystám CD ve spolupráci s producentem Neiresem a dalšímy. Zatím se měj. (pozn. peníze jsou problém):D
cagos brasko cekam an ten ebatek sme pripraven diky s pozdravem Ni napsal sjem tio na meil precti a napis co na to rikas ! sewa