Jerry Sukk - Novinky | Bandzone.cz

Jerry Sukk alternative-rock / České Budějovice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Řvousedi
  JERRY SUKK EP
 • Zběsilá Jízda
  JERRY SUKK EP
 • Jerry Sukk
  JERRY SUKK EP
 • Vzhůru Dolů
  JERRY SUKK EP
 • Intro - Jerry Sukk přichází
  JERRY SUKK EP

V sobotu 2.6. od 19:00 na budějovickém Mattoni 1/2 maratonu !!!

(Upraveno: )

....a kdo neběží s náma, to je pěknej......nekňuba !!! Ale to Vy nejste a proto už se na Vás v sobotu těšíme jak společně zahrejeme všem běžcům od Keni po Budějce !!! Jerryho najdete na stanovišti v místě zastávky Mariánské náměstí u bývalého kina Vesmír (pro milovníky zlatavého moku - před restaurací Perla !!!  (ODKAZ NA UDÁLOST)

26.5.2018 / MC FABRIKA ČB

(Upraveno: )

Po tak dlouhé době, že sme museli vykopat naše zakořeněné nástroje ze zěmě zkušebny a konečně se zas ukážeme pod světly reflektorů v budějovickém klubu MC Fabrika po boku kapel Alike, Leslie a Goofy Cow !!!! Takže doraž, bude to mocná párty !!!

ŠANCE MUZIKUS 2018 + JERRYHO VĚSTNÍK

(Upraveno: )

Ahoj vespolek lidi,

dlouho jsme se neozvali, ale věřte nebo ne, mělo to svoje důvody........

___________________________________________________________________________

ŠANCE MUZIKUS

Muzikus každý rok dává šanci česky pějícím kapelám a letos jsme si řekli, že to zkusíme s tou naší tvorbou i my !!! Takže pokud nás máte rádi a zpíváte si naše věci ve sprše , tak stačí kliknout na tenhle odkaz: ➡️ http://sance.muzikus.cz/ ⬅️, najít naší kapelu ''Jerry Sukk'' se skladbou Zběsilá Jízda a dát dám palec up ..... Tak je to snadný
Předem díkes moc !

___________________________________________________________________________

JERRYHO VĚSTNÍK

Další smutnější zprávou je odchod našeho kytaristy Ondry Daňka, kterej se rozhodl, že převezme hvězdnou kariéru po Horstu Fuchsovi v teleshoppingu za čárou v Dojčlandu. Tímto mu přejeme hodně štěstí a úspěchů. Sbohem KOKO a nechť je tvá další kariéra za čárou grandiózní    

My jsme se dohodli, že nadále budeme fungovat ve třech a první termín kdy nás budete moct vidět, bude 26.5.2018 v budějovickém klubu Fabrika po boku velešínských Alike (LINK KONCERTU).

Toť vše, ať Vás provází Míra