Jeez - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jeez rock / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • JEEZ Pro Elišku 1 026 ×
  • JEEZ Zvedáček 686 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Kapela JEEZ vznikla v létě 2011 a založila jí zpěvačka Eliška, toho času, Faicová a baskytaristka Markéta Slomková, které spolu hrály v již zaniklé kapele Reskata. Přizvaly ostřílené muzikanty Honzu Vítkovského a Davida Bartoška a tvoří spolu hudbu svižnou, dravou a zábavnou. 

Každý člen JEEZ má hned několik neodolatelných předností:

 

ELZÁČ

Libuje si v nedokončených tetováních a v oblečení, které jí nesedí. Ztrácí pozornost pravidělně po 10 minutách, nebo okamžitě. Matkuje téměř 5 let.

 

MARKÉT

Dává statusy na Facebooku jako nikdo jinej. Vyhledává absurdity na internetech a pak je pouští dál do světa. Nejvtipnější člen kapely. Ztrácí pozornost společně s Elzáčem. Matkuje téměř 1 rok.

 

HANZ

Když byla ještě jeho partnerkou pračka, pral jednu várku prádla třeba 6x za sebou. S příchodem nové partnerky přišla i nová pračka. Snaží se získat si v kapele pozornost, to se bohužel neslučuje s předposledním bodem u Elzáče a Markét. Fotrovat bude tak za chvilku.

 

Je z Moravy. Když se nacamrá, rád objímá lidi a projevuje lásku. Vždycky má u sebe alespoň dva plátky šunky a knäckebrot. S pozorností problém nemá. Fotrovat bude, jen se neví kdy.

 

Další kanály, kterýma chodíme:

  • Facebook - www.facebook.com/kapelaJEEZ

Bio a historie

Nejíme