Diky všem, ano to jo.A pravda je to nic moc, ja totiž zatim hlavně schanim programy atd. takže track bude až později :-(. Ale jinak diky za všechny pozitivni i negatvni komentaře.
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Diky všem, ano to jo.A pravda je to nic moc, ja totiž zatim hlavně schanim programy atd. takže track bude až později :-(. Ale jinak diky za všechny pozitivni i negatvni komentaře.
dobra tvorba,ale na to ze delas samply tak by to melo byt 100x lepsii ale podle toho ze si zacatecnik musim uznat ze na to mas abys ses zlepsil
TAKZE JEN TAK DAL a ty co nadavaj atak vypust z hlavy
kámo instrumetaly jsou jednotvárné protože máš stejný základ bicích ale jinak klavír a ostatní v poho
Hustej negr :D :D
DI DO PRDELE KKT SEVEN!!!
sorry ale us jen ty instra stoji za shit...vyser se na to kdyz na ti nemas ...sevn...peace