Jan Kunze a Hičhaikum projekt - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jan Kunze a Hičhaikum projekt alternative

„24 října - Opava, Obecní dům, festival Na cestě“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Jan Kunze - deklamace, texty, idea

Petr Kunze - sampler, sequencer, elektrická mandolína

Petr Uvira - elektrická kytara

Jan Tengler - saxofon, příčná flétna

Bio a historie

Tříčlenný projekt, který už od roku 2004 spojuje básnický text s jevištní performancí a hudbou. Představení  vychází z myšlenky, že sdělnost současné poezie je do značné míry ovlivňována způsobem její prezentace. Každé vystoupení je jedinečně, neboť jeho atmosféra a struktura jsou dotvářeny hudební i recitační improvizací. Vystoupení se opíra o texty z knih Jana Kunzeho Hičhaikum a Dekadent dezert, které vyšly u nakladatelství Perplex.

Vystoupení Hičhaikum projektu je založeno na spontánní komunikaci mezi textovou a hudební složkou, která využívá postupů elektronické hudby a jejíž struktura a atmosféra jsou dotvářeny improvizací – proto žádné vystoupení není úplně stejné. Autentická podoba vystoupení si dokázala získat publikum všech věkových skupin a stala se respektovanou součástí autorských čtení, básnických dílen i řady dramatických a hudebních festivalů. Projekt má za sebou velké množství vystoupení v klubech a na festivalech po celé republice.

CD Hlavně nepanikař! - hudební složky projektu, bylo nahráno živě 6.února 2010 v Českém rozhlase Ostrava. Produkce se ujal Matouš Godík (ZKA4T, - 123 minut, Bratři Orffové, Mythematika atd.)

CD Hlavně nepanikař! si můžete obejdnat u nakladateství Perplex. www.perplex.cz

Youtube Video F76q5p4vPLwYoutube Video F76q5p4vPLw

Youtube Video lOKQFy_pPvsYoutube Video lOKQFy_pPvs

Youtube Video Ow_fxJzYp08Youtube Video Ow_fxJzYp08

Youtube Video EUK2G_DkXogYoutube Video EUK2G_DkXog