Jana Vébrová - Názory | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Jana Vébrová alternative / Böhmische hearth coeur

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Buřtguláš
  Nezařazeno
 • Kykyrý
  Nezařazeno
 • Čertíci
  Nezařazeno
 • Nelekej
  Nezařazeno
 • Tostese spletla
  Nezařazeno
Captcha obrázek

Míra Vondrák

Zdravím vás Jano!
Konečně jsem se dostal k tomu abych Vám napsal pár řádků ke koncertu na bleším trhu,který se konal 25.5.2013 v HK.
Na první pohled působíte poměrně plaše a zakřiknutě,to se však změní jakmile začnete zpívat,odpoledne jste hrála koncert na ulici se vším všudy tzn. bez mikrofónu a komba a přesto u některých skladeb z Vašeho zpěvu šel mráz po zádech,což je velice příjemné zjištění! Taky je radost se dívat jak své písně prožíváte,vkládáte do nich ohromnou dávku emocí...
Také velice mě potěšilo,že Vaši skladbu BUŘTGULÁŠ si převzal pan JASON WEBLEY a dle mého názoru ji zahrál a nazpíval velmi dobře!
Ještě nevím kde a kdy se příště uvidíme,ale už ted´moc se těším! S pozdravem -Míra.

vebrofka

MarkuMarku, ano, ještě hraji, jen nestíhám na Bandzonu aktualizovat. Zkusím na tom ale i zde zapracovat. Jinak nejlépe je mrknout se na janavebrova.com nebo můj FB.

Bez profilu

marekmarek

Ahoj, ještě hraješ?

Míra Vondrák

Zdravím Vás Jano!
Muzice se věnuji,byt´ pasivně celý svůj život,tedy hezkou řádku let,ale co jste předvedla loni na festivalu Orlická brána v Žamberku mě doslova posadilo na zadek!!! Když jsem na parkovišti vystoupil,akorát zněla Vaše skladba HUSY,jakási tajemná síla mě táhla k pódiu,co jsem poté slyšel mně hlava nebrala,krásný akordeon,co skladba,to jiný styl a přesto vše drželo pohromadě,ale hlavně vůbec nechápu kde se v tak drobné dívce bere ten mohutný hlas a živelný projev,nepochybně to bude tím SRDÍČKEM,které do své muziky vkládáte...což je i slyšet ve skladbě TO JSTE SE SPLETLA... Jen tak dál!!!
Snad vše dobře dopadne a uvidím se s Vámi při Vašem vystoupení dne 25.5.2013 v HK,nebot´ koncert na ulici má bezesporu své neopakovatelné kouzlo.S pozdravem Míra.

Jakarbik

Moc zajímavá hudba, texty a úžasný zpěv. Buřtguláš opravdu stojí za to. Rozhodně se sem budu vracet a přeju hodně úspěchů.

t.s.r.

móóóc hezký, vzpomínám na vystoupení na festivalu pecka na místní nádherný zřícenině hradu, ať se moc daří. t

Nanohou

Díky za ty Vary pěkné to bylo neznal jsem,už znám)jen jsem si tak řikal na cestě domů,jsem ještě romantik nebo už cinik)tak při míjení výlohy se svítícím sobem)sem byl cinik,ale plující kry na Ohři mě zas nakazily) Tak Ahoj ať se daří ať to fňuká.