Jam & Bazar - O kapele | Bandzone.cz

Jam & Bazar pop-pop / Vrchlabí

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • The winner takes it all
  Nezařazeno
 • Chirpy chirpy cheep
  Nezařazeno
 • Záznam z koncertu - Oldies
  Nezařazeno
 • Záznam z koncertu - ABBA
  Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Přichází kapela Jam & Bazar!

Nabízí pecky, které všichni dobře znáte, které oslovují a baví již několik generací! To vše v živelné, pódiové show let sedmdesátých i osmdesátých, ke které nepochybně patří také stylové kostýmy. Kapelu, známou dnes již ve všech koutech České země, na Slovensku, v Německu i Polsku, tvoří skvělé zpěvačky a zkušení muzikanti.

Vidět vystoupení Jam & Bazar znamená zažít skutečnou show se vším všudy, zpívat, tančit, zkrátka bavit se!

Více na

www.jambazar.cz 

www.facebook.com/pages/Jam-Bazar/109086089113311

Bio a historie

Pamatujete si na časy diskotékového opojení, dunící hudby, skvělé nálady a radosti ze života? Na nestárnoucí hity tajně nahrávané na „kazeťáky“ a poslouchané z rádia? Tak pozor, přichází kapela Jam&Bazar! Nabízí pecky, které všichni dobře znáte, které oslovují a baví již několik generací! To vše v živelné, pódiové show let sedmdesátých i osmdesátých, ke které nepochybně patří také stylové kostýmy. Kapelu, známou dnes již ve všech koutech České země, na Slovensku, v Německu i Polsku, tvoří skvělé zpěvačky a zkušení muzikanti.

Podtitul „Top Of The 70´s Pop“ naznačuje, že kapela hraje ty největší pecky a notoricky známé melodie převážně tohoto období. Konec minulého století patřil k hudebně nejplodnějším, takže show Jam&Bazar je nabita známými hity. Stačí připomenout několik jmen – ABBA, Boney M, Suzi Quatro, Baccara, Blondie, Donna Summer, Bee Gees, ale ve svém repertoáru mají také českou pop music, zaručeně pobaví a potěší třeba české filmové melodie. Vystoupení, které nepostrádá drajv a energii bývá vítaným zpestřením večírků a plesů.

V podání Jam&Bazar můžete zažít večírek ve stylu kapely ABBA (samostatný blok v délce 90 minut), Na vlastní kůži tak pocítít tu pravou atmosféru let sedmdesátých.

Vidět vystoupení Jam&Bazar znamená zažít skutečnou show se vším všudy, zpívat, tančit, zkrátka bavit se!