Jagabab - Názory | Bandzone.cz

Jagabab gothic-rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • JAGABAB - Palác
  Nezařazeno
 • JAGABAB - Sen (nová verze)
  Nezařazeno
 • JAGABAB - Sen (rocková verze)
  Nezařazeno
 • JAGABAB - Ai vist lo lop (akustická verze)
  Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

yanster

mám tohle děsně rád!!! :-)
Ačkoli zcela pokažen hudbou moderní (tedy před lety třiceti), dycinky jsem k tomuhle stylu měl takovej zvláštní vztah, a samozřejmě jsem také rád přivítal, když některá z mých "favoritů" přimontovala prvky takové hudby do svých modernějších výtvorů.. (i já jsem se o to chtěl pokusit u dvou výtvorů svých vlastních - možná k tomu jednou dojde). To je ale fuk, jenom jsem chtěl říct, že se těším až Vás jednou "přistihnu" při koncertě na nějakém starém hradě nebo tak něco. Žiji již dlouho v zahraničí, a mé pokusy o návrat byly zatím marné, ale tentokrát se mi to snad konečně povede. Tak snad někdy na viděnou.. Good luck!!!

hypocriska

Ahoj, moje babička mi říkala, že si od ní koupil svetřík váš člen na nějakém jarmarku. hned mi poslala vaší adresu, ať se na vás podívám - jsem mile překvapená. tuto hudbu mám ráda. jste skvělí! zdraví Hypocriska :-)

TJH

Prijemne potemnela stredoveka zalezitost v materstine, kterou jsem neznal. Svym dosahem rezonujici s mym hudebnim vyjadrenim, ac za pouziti jineho vyrazu – zajimave!

Magie mest vsak zustava

TJH