Jack Bigbeat Show - Úvod | Bandzone.cz

Jack Bigbeat Show big-beat-rock / Hradec Králové

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Snění
    Nezařazeno
  • Kámen
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

19.6.2015

A aby toho nebylo málo, tak se před Jilovicemi rozehřejem v pátek 19.6:2015 v Chlumeckém klubu K2 jako hosté kapely NAFURT .....rocku zdar

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Jack M.K.

Ahojda lidičky :) , určitě si ti co občas zabrouzdají na naše stránky mohli povšimnout, že kapela se zase pomalu rozjíždí. První koncert ve Starkoči byl parádní a za necelé dva týdny nás čeká Music Bar Striga v HK. Postupně také mizí nahrávky v našem play listu, bo mám pocit, že nepatří zrovna k tomu nejlepšímu, co by nás mohlo presentovat. Několik starších věcí prochází omlazením a přibývají nové, tak snad se nám je do konce roku podaří všechny zaměnit a bude zas co poslouhat.....tak nezapomeňte 27.9. 2014 Striga HK. V kapele si na otrkanou zahraje i pár žáků hudební školy Jack Art School...máte se na co těšit :)

An - 26

Ahoj,
alternativně - bluesrocková kapela ze Dvora Králové nad Labem hledá spoluhráče/čku na klávesové nástroje. Požadujeme vlastní nástroj, určitou hráčskou dovednost a schopnost improvizace, chuť hrát a obětovat svůj čas.

Nabízíme fungující kapelu s vlastní tvorbou, pohodovým přístupem, zkušebnou, koncerty a přípravou nahrávání druhého CD. Hrajeme ve složení zpěv+příčná flétna, violoncello, el.kytara, basa, bicí.

http://bandzone.cz/an26

Jack M.K.

Letos tomu bude dvacet let co spatřila světlo světa kapela Jack Bigbeat Show a rád bych tu nemalou spoustu lidiček, co v dobrém vzpomínají na její začátky rád potěšil novou zprávou, že chystá se velký comeback a pilně tvořím a nahrávám nové songy, které snad v nebližší době s novou sestavou rád představím :)

Zobrazit všechny názory