An - 26 - Úvod | Bandzone.cz

An - 26 alternative-blues / Dvůr Králové nad Labem

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Hledání ztraceného času (živá verze)
  Nezařazeno
 • Podivný svět
  Podivný svět
 • Bluesovka (živá verze)
  Nezařazeno
 • Přelet An - 26 nad Dvorem Králové nad Labem
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

konec, šlus, ende... :(

přátelé, v pátek 22.dubna nás můžete slyšet a vidět ve starým pivovaru ve dvoře králové nad labem... máme tu čest zahrát si po boku kapely krch-off... koncert začne kolmo 21 hodiny a timto jste všichni  moc zváni.... máme přislíbeno i autorské čtení p.krchovského a je tedy opravdu nač se těšit... my se teda moc těšíme... :) zároveň půjde o naše neoficiální rozloučení se s vámi z důvodu ukončení aktivní činnosti... moc děkujeme za podporu a přízeň... byl to krásnej let... an-26

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

TAOIO

Díky za nabídku klávesáka, ale jsem teď tak zaneprázdněn, že nestíhám ani vlastní kapelu.

Prádelna

Čauves, mě přišla i SMS že sháníte klávesy...žel Bohu v Hořicích je koncentrace klávesáků takřka nulová...nebo jsou zalezlý že o nich není slyšet...taky bysme brali.. Nebo spíš by se nám hodili nějaký dechaři, jestli nevíte o někom v DKnL .-)

Zobrazit všechny názory