Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Izzy hard rock-southern rock / Jirkov

„PŘIPRSAVUJEME NOVÉ CD“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

NOVÉ SKLADBY

AHOJ.

Do playlistu jsme přidali tři nové věci z připravovaného nového CD - "V". Poslechněte si, kam jsme se s hudbou pohnuli. Jen připomínáme, že skladby ještě nejsou ve finální verzi smíchané a připravené a také to, že všechny nejsou na CD stejné. je tam i pár říznějších kousků, ale přesto.....CD - "V" bude asi trochu jiné. Budeme rádi za kritiku. Díky.


ZMĚNA

Ahoj. Dočkali jsme se toho, že jsme s vámi konečně nahrávali živé album. Díky všem, kteří dorazili do Vysoké pece a utvořili super atmosféru. Nicméně  záznam je momentálně pro nás nepoužitelný. Důvodem je, že Matěj ohlásil odchod z kapely. Dlouho jsme neváhali a oslovili Huberta, který se k nám rád vrátil. Tudíž jsme v původní sestavě. No a co s tou nahrávkou.....Budeme hrát a nahrávat s Hubertem, až to doplníme tak, aby se to dalo použít a přidáme to k té vaší atmosféře a také i něco navíc. Brzo bude naší partě dvacet let a live album bude takový dárek k tomuto výročí... Teď jen to ztihnout!


ŽIVÁK

Tak konečně dojde k tomu, k čemu se chystáme už dlouho a také jsme tady o tom několikrát psali. Nahrajeme dvoj CD živě. Záznam bude proveden dvakrát, abychom měli z čeho vybírat. První koncert - 17.6.2017 a druhý 2.9.2017. Oba proběhnou na koupáku ve Vysoké Peci. Na jednom z nich pokřtíme i naše nové CD, které se jmenuje "V". Takže.......pokud na tyhle koncerty dorazíte, budete na CD také, protože budeme snímat i vás a bude-li vás hodně, bude mít koncert správný grády, tak....proto dáváme vědět takto dopředu. Udělejte si čas a doražte. Bude mazec. Zdraví IZZY.