Ivory Gate - Názory | Bandzone.cz

Ivory Gate acoustic-world music / Kadaň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Ocean and Sand (demo 2020)
    Nezařazeno
  • Evil Mirror (live)
    Live in Cavern
  • Shadows on the Wall
    The Only Way
  • Stones in my Hands (live)
    Live in Cavern
  • Gardens of Oblivion (live)
    Live in Cavern
  • Mountains
    The Only Way
  • Down the River (live)
    Live in Cavern
  • Silent Land (live)
    Live in Cavern
  • Through Ice and Snow
    Live in Cavern
  • The Only Way (live)
    Live in Cavern
  • Nights at Hauenstein (demo 2020)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

jirka

Nevedel jsem ze nestihnu tu diplomku,holt to nevyslo noo;:(Ale fakt bych si zahral.Ale jelikoz vychazim z toho,ze vase zpevacka ,,vasi,,zustane takze bych do toho stejne nesel.
Zdar Jiri

Bez profilu

Stone

jirka: Proč sem teda vůbec píšeš, když vlastně "nemáš čas" :)

Bez profilu

zdeněk

Ahá,tak to asi každý čtem něco jiného, protože o zpěvačce tu nepadla ani zmínka. Nabízel se tu pouze jeden anonymní Jirka, ne? Zpěvačka je dobrá,viděl jsem ji na Letňáku a zíral jsem! Dostalo mě to, bylo to úplně jiný než všechno před i po, má to myšlenku i hloubku. A tenhle zpěv k tomu podle mě patří. A komu se to nelíbí, ať si prdel políbí! :))))

Bez profilu

Marek

Koukam ze Stone zas az tak o ty jejich zpevacke presvedsenej neni..nebo to z tech zprav taky aspon tak vypada:-))KONECNE JSI TO POCHOPIL

Bez profilu

jirka

jo v poho..ja stejne nemam cas..musim pres leto psat diplomku,takze cas na cokoli jineho asi nezbyde.Skoda...

Bez profilu

Stone

jirka: No tak předně bych chtěl vůbec vidět, s kým mám tu čest, slyšet, co umíš, co máš za sebou atp. Nezlob se, ale nebudu tady na fóru řešit něco s někým, kdo se podepíše "jirka".

Bez profilu

Jrka

A CO TA ZPEVULE?Uz je fuk??

Bez profilu

Stone

jirka: Ok, kdy se můžeš přijít ukázat?

Bez profilu

Jirka

ja bych s vama hral hned,ale ne kdyz mate zpevacku tohoto typu:-(Skoda

Bez profilu

Lucie

Hmm, Aleš má mluvčího... jsem nevěděla :)