Ivory Gate - Názory | Bandzone.cz

Ivory Gate acoustic-world music / Kadaň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Ocean and Sand (demo 2020)
    Nezařazeno
  • Evil Mirror (live)
    Live in Cavern
  • Shadows on the Wall
    The Only Way
  • Stones in my Hands (live)
    Live in Cavern
  • Gardens of Oblivion (live)
    Live in Cavern
  • Mountains
    The Only Way
  • Down the River (live)
    Live in Cavern
  • Silent Land (live)
    Live in Cavern
  • Through Ice and Snow
    Live in Cavern
  • The Only Way (live)
    Live in Cavern
  • Nights at Hauenstein (demo 2020)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Zajic

Hele ja hezkej nejsem a taky mne kvuli tomu lidi neodsuzujou:-))Nekomu priroda da a nekomu neeee;-))Jana je moc pekna ale zas mi prijde takova nevyzrala:-))

Bez profilu

Stone

Taky si myslím :)) Jinak jsem rád, že sem někdo občas píše, aspoň se to tu hejbe..

Bez profilu

Pytel

Já si myslim že de hlavně o kozy hehe

Bez profilu

Stone

Alenka (Álca): hele, kluci to určitě nemysleli tak strašlivě vážně, jaks to ty, jako největší Janina kámoška, vzala. Obě holky jsou krásný, každá po svým ;) Co se týká zpěvu, stojím za tím, že Lucka zpívá hodně dobře, Jana zpívala taky dobře... A neříkej, mi už, prosím, jaký mám "určitě názor", dík ;)

Bez profilu

Nika

Nikdo za svuj vzhled nemuze,tak tu Lucku nechte na pokoji,je to opravdu fajn holka!!!

Bez profilu

Álca

Ty mas urcite nazor stejny,skoda jen ze ho sem nenapises:-((

Bez profilu

Alca

Ja to resit nezacala,jen reaguju na ty ostatni kecy...uz mi to fakt nedalo!

Bez profilu

Stone

Alenko, Janiččina kámoško, neřeš to ;)

Bez profilu

Alenka

Tak to je uz fakt sila co sem nektery lidi pisou...Janicka a ta Lucka jsou dva odlisny typy..nedaji se srovnavat protoze jsou kazda uplne nekde jinde!A o hlase bych se radsi nebavila..mmne ten Luccin zpev prijde desnej a ne jen proto ze je Janicka ma kamoska...Opravdu bych tenhle rozhovor o tom kdo je hezci radsi nechala,protoze to se fakt neda porovnavat...

Bez profilu

Zamby

No jo zase Roman a Pavel-ti vecni milovnici Lucky..Bidovka byla pekna baba a nerikam ze je Lucka oskliva ale vyraz nemastna,neslana by se hodil vice k ni to se na mne nezlobte:-))Ale to je fuk,je dobre ze se taky nekomu libi:-))Jinak hudba se mi libi,tesim se na dalsi koncert:-))