Zajic
Hele ja hezkej nejsem a taky mne kvuli tomu lidi neodsuzujou:-))Nekomu priroda da a nekomu neeee;-))Jana je moc pekna ale zas mi prijde takova nevyzrala:-))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Hele ja hezkej nejsem a taky mne kvuli tomu lidi neodsuzujou:-))Nekomu priroda da a nekomu neeee;-))Jana je moc pekna ale zas mi prijde takova nevyzrala:-))
Taky si myslím :)) Jinak jsem rád, že sem někdo občas píše, aspoň se to tu hejbe..
Já si myslim že de hlavně o kozy hehe
Alenka (Álca): hele, kluci to určitě nemysleli tak strašlivě vážně, jaks to ty, jako největší Janina kámoška, vzala. Obě holky jsou krásný, každá po svým ;) Co se týká zpěvu, stojím za tím, že Lucka zpívá hodně dobře, Jana zpívala taky dobře... A neříkej, mi už, prosím, jaký mám "určitě názor", dík ;)
Nikdo za svuj vzhled nemuze,tak tu Lucku nechte na pokoji,je to opravdu fajn holka!!!
Ty mas urcite nazor stejny,skoda jen ze ho sem nenapises:-((
Ja to resit nezacala,jen reaguju na ty ostatni kecy...uz mi to fakt nedalo!
Alenko, Janiččina kámoško, neřeš to ;)
Tak to je uz fakt sila co sem nektery lidi pisou...Janicka a ta Lucka jsou dva odlisny typy..nedaji se srovnavat protoze jsou kazda uplne nekde jinde!A o hlase bych se radsi nebavila..mmne ten Luccin zpev prijde desnej a ne jen proto ze je Janicka ma kamoska...Opravdu bych tenhle rozhovor o tom kdo je hezci radsi nechala,protoze to se fakt neda porovnavat...
No jo zase Roman a Pavel-ti vecni milovnici Lucky..Bidovka byla pekna baba a nerikam ze je Lucka oskliva ale vyraz nemastna,neslana by se hodil vice k ni to se na mne nezlobte:-))Ale to je fuk,je dobre ze se taky nekomu libi:-))Jinak hudba se mi libi,tesim se na dalsi koncert:-))