Ivory Gate - Názory | Bandzone.cz

Ivory Gate acoustic-world music / Kadaň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Ocean and Sand (demo 2020)
    Nezařazeno
  • Evil Mirror (live)
    Live in Cavern
  • Shadows on the Wall
    The Only Way
  • Stones in my Hands (live)
    Live in Cavern
  • Gardens of Oblivion (live)
    Live in Cavern
  • Mountains
    The Only Way
  • Down the River (live)
    Live in Cavern
  • Silent Land (live)
    Live in Cavern
  • Through Ice and Snow
    Live in Cavern
  • The Only Way (live)
    Live in Cavern
  • Nights at Hauenstein (demo 2020)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Jana

Juhuuuuu:-))

Bez profilu

Vokoun

Zdar kapelo,
musim vas fakt pochvalit:Je dobre ze jeste takova muzika nevymrela...Jen musim zkritizovat zpev.to se opravdu neda poslouchat,rve mi to usi:-((Minulou zpevacku taky pochvalit nemuzu..zpev taky nic moc,ale vzhledove to byla opravdu pekna barbina..mne se moc libila tak ji pozdravujte
Cau

Bez profilu

Jarin

At zijou barbiny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

Bez profilu

Pavel

Já se tu nesnažim soudit kdo je hezčí :)) - jen říkám že sem se z Luckou viděl a dobře sem si pokecal a je to fajn holka:))) - takžej enom reaguju že se nesnažim tu psát kdo je tu hezčí bo něco podobnýho - jinak už se na vás do Orfea těšim - good luck kapelo:)

Bez profilu

Alca

Hele Pytle,to vis ze ti ji zavidiim:-))Ja mam zas hlavu malou,tak mi kousek dej a budeme oba spokojeni,co ty na to??:-))

Bez profilu

Pytlohlav

Já věděl že mi jí závidíš hehe

Bez profilu

Pytel z pytle

Alčo,myslíš si že mam velkou hlavu??

Bez profilu

Pytel jako pytel

já když byl malej tak mi ve škola říkali že mam hlavu jak pytel, závist je nanic

Bez profilu

Stone

Alca: hele, co to pleteš za blbosti o nějaký závisti? Prober se, než tě smažu...

Bez profilu

Alca

Tak to je sila.........zavist je hodne oskliva vlastnost:-((