Jana
Juhuuuuu:-))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Juhuuuuu:-))
Zdar kapelo,
musim vas fakt pochvalit:Je dobre ze jeste takova muzika nevymrela...Jen musim zkritizovat zpev.to se opravdu neda poslouchat,rve mi to usi:-((Minulou zpevacku taky pochvalit nemuzu..zpev taky nic moc,ale vzhledove to byla opravdu pekna barbina..mne se moc libila tak ji pozdravujte
Cau
At zijou barbiny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
Já se tu nesnažim soudit kdo je hezčí :)) - jen říkám že sem se z Luckou viděl a dobře sem si pokecal a je to fajn holka:))) - takžej enom reaguju že se nesnažim tu psát kdo je tu hezčí bo něco podobnýho - jinak už se na vás do Orfea těšim - good luck kapelo:)
Hele Pytle,to vis ze ti ji zavidiim:-))Ja mam zas hlavu malou,tak mi kousek dej a budeme oba spokojeni,co ty na to??:-))
Já věděl že mi jí závidíš hehe
Alčo,myslíš si že mam velkou hlavu??
já když byl malej tak mi ve škola říkali že mam hlavu jak pytel, závist je nanic
Alca: hele, co to pleteš za blbosti o nějaký závisti? Prober se, než tě smažu...
Tak to je sila.........zavist je hodne oskliva vlastnost:-((