Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Indiánská rezervace punk / Plzeň

„07.12.- PRAHA / Modrá Vopice - Papagájův PUNK 2018“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Facebook

Texty a akordy

Tříčlenná plzeňská punková kapela fungující od roku 2011.

Členové

  • Filip Suchý (Sucháč) - kytara a zpěv
  • Patrik Klučka (Paťan) - baskytara
  • Lukáš Kešner (Kéša) - bicí 

Bio a historie

2011

V lednu 2011 se scházejí Filip Suchý, Lukáš Kešner a Jiří Lapka u Kéši doma v Hrádku u Rokycan. Sucháč zaujímá postu zpěvu a kytary, Kéša bicích a Jirka druhé kytary. V této sestavě proběhne pár zkoušek. Kluci zkoušejí nějaké covery od punkových kapel. Po pár týdnech zůstávají Sucháč a Kéša sami. Sucháč skládá první písničky. Společně je pak s Kéšou nacvičují a shánějí basáka. Do kapely v září přichází Tomáš Budil zvaný Dolfi. Kluci si dávají název Indiánská rezervace a na 22. Října mají naplánovaný první koncert. Ten se uskuteční v Rokycanském klubu Kasíno za asistence kapel Provokace bez Legrace, Dracu Juicy a Atombordel. Za měsíc kluci v Kasínu vystoupí znova.

2012

V březnu 2012 poprvé vystupují v Plzni v klubu JAM. S nimi vystoupí Jokers. Koncert se v květnu opakuje. V létě odehrají 2 koncerty v Rokycanech. V září 2012 nahrávají první desetipísňový demosnímek Postavy do jazzu 2012. Nahrávku pořídí v Divadle Pod Lampou za asistence Michala Rajtmajera. 20. září 2012 vzniká profil na Bandzone a kluci se dostávají do širšího povědomí. Do konce roku vystoupí dvakrát v Plzni.

2013

V roce 2013 následují koncerty v Plzni, Chocenicích a Mýtu u Rokycan. Koncert v Mýtě je posledním koncertem Dolfiho. Sucháč s Kéšou shánějí basáka. Na post baskytaristy přichází Jan Kohout. Kluci se v prosinci po sedmiměsíční pauze vracejí na pódia. První koncert Honzy Kohouta je v Rokycanech na Železný. Následuje Silvestr v Božkově.

2014

V lednu 2014 poprvé vystupují v Praze. Následují koncerty v Mýtě, Hrádku, Plzni, Rokycanech, Cheznovicích a Pňovanech. V létě z kapely odchází Honza Kohout. Nahrazuje ho Patrik Klučka, který si na Festivalu Pod Sokolovnou odbude svoji premiéru. V říjnu 2014 za pomoci Petra Vohnouta a Michala Rajtmajera nahrávají v Božkově první CD Plzeň hlavní nádraží, které vyjde 14. Prosince.

2015

9. ledna 2015 v plzeňském klubu JAM pokřtí své čerstvé CD. Kmotrem je kamarád Marek Šafarčík z kapely Chichimeku. Na jaře odehrají několik koncertů. V létě natáčí a vypouští do světa klip na titulní píseň z alba Plzeň hlavní nádraží Dobrej job. Režisérem je Pája Junek. Na podzim odehrají sérii 14ti koncertů v Čechách, na Slovensku a v Maďarsku, kterou pojmenují Plzeň hlavní nádraží tour 2015.

2016

V roce 2016 dále vystupují po celé ČR. V srpnu nahrávají čtyřpísňové EP Sametová evoluce 2016. V říjnu a v listopadu vystupují na společném turné s kapelou PUM.

2017

Po zdravotní pauze se na konci ledna 2017 opět vracejí na česká pódia. Na podzim se opakuje turné s PUM. V září vystoupí v Budapešti.