Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Ion at an alternative-metalcore / Praha / Kladno

„http://www.supraphonline.cz/album/95301-v-case“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Bio a historie

Ion at an je one-man projekt Jonatana Kalety, který v roce 2006 dokončil CD s názvem Tears of repentance. Písně nahrál částečně ve studiu "Hejkal" a částečně ve studiu "Hostivař", kde proběhl i závěrečný mastering. V časopisech a na hudebních serverech vyšly recenze, které hodnotily album velice pozitivně. 31.1.07 byl Jonatan v pořadu Madhouse na Óčku, kde také představil svůj domácí videoklip na píseň Totally Useless. Na kompilaci časopisu Filter vyšla píseň V Lisu rozpolcenosti. Filmová a televizní společnost VISTAFILM s.r.o. natočila klip na píseň Nesmrtelnost duše. Během roku 2007 se spojili muzikanti (Jonatan-Ion at an, Majkláč-the.switch, Jarin-Bahrainn, Roman-Composed, Smoke-Hubert Cumberdale) a vytvořili dočasnou live skupinu Ion at an, která odehrála šest koncertů. Z toho tři klubové (Chomutov, Ústí n/L, Brno), dva festivaly (Rock for people, Defest) a živé vystoupení v soutěži Jack Daniel´s music. Během roku 2008 Jonatan koncertoval s klukama z bývalých 5th April (Míra, Pája, Petr) a Petrem Wagnerem z Goro. Na začátku roku 2009 ukončili společnou činnost. 17.2.2011 vystoupil Jonatan s téměř původní live formací na benefičním koncertě "Wake up Chi Cheng", kde společně zahráli písně z alba Tears of repentance.

Bandzone.cz Tip týdne

17. srpna 2015
Byly chvíle (asi tak 6 - 8 let zpátky), kdy mi z Ion At An desky padala brada a ač nekřesťan jsem měl mrazení v zádech u každýho druhýho songu. "V lisu rozpolcenosti" byla hymna všech emařů pár let zpátky. Za tu dobu však Jonatán Kaleta ušel velkej kus cesty a prostřídal ve své kapele hromadu různých muzikantů. Jeho finálnní současná sestava je složená z vynikajících hráčů a velkých hledačů osobitosti jak ve zvuku, tak v aranžování skladeb. Čím dál víc se mi ale zdá, jakoby tu forma zašlapávala do země obsah a skladby jsou tak polámané, že nemohou úplně volně dýchat. Přesto se jedná o velmi originální a zajímavou partu srdcařů, kteří vědí co dělají a užívají si každou minutu, kdy jsou spolu naladěni na stejnou math christian emo metalovou vlnu. Věřím, že i vás jejich polámanej metal s hodně expresívním projevem hlavy celého projektu, Jonatana, dostane a rozšíří vaše obzory!
Michal Novák
zakladatel Bandzone.cz
Další BZ tipy tydne »

Fanoušci: 1543

Spřízněné kapely: 34

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
151 771
Poslechnuto skladeb
70 649
Profil registrován
3.5.2005