Yeah madafaka ! :-D
Smutňák
22000. návštěva :-) Zdravím Moryho
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
22000. návštěva :-) Zdravím Moryho
Yeah madafaka ! :-D
I wanna be high...Fly like a butterfly...
Byli jste opět skvělí. Škoda, že nevyšlo to spaní. Během koncertu se blbě kalí. A speciální dík Morymu za knížku. Už dlouho mi nikdo neudělal takovou radost. Mějte se pánové.
díky díky díky invitejšn..byli ste skveli !!!!!!!!!
Zdary :) Skvělá hudba..hlavně Cease youre bleeding mě rozsekává ;)) Co byste řekli na výměnej koncert? My u vás a vy snáma v Plzni nebo Domažlicích?? Co vy na to? :) Mějte se famfárově :D
Hero In
Ahoj pánové, zítra Nelouš zaskočí do Eldroráda a zeptá se, zda byste tam mohli přespat. Tak pak se ozveme. Zatim cuss.
Zdravim Invitation...
line up: 1.Project 76(19:00 - 20.00)
2.Substance(20:30 - 21:30)
3.Invitation(22:00 - 23:00)
4.The New Morning(23:30 - 0:30)
casy sou samozrejme orientacni,s sebou cinely + stojany,kopak(pokud chcete nemusite bude k dispozici),rytmicak
K dispozici bude basovy aparat,a ja muzu poskytnout kytarove kombo
Od fotek tu je fejsáč. ;)
Jo takhle to je :-D