Inside Kru - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Inside Kru hip hop-hip hop / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Deska v předprodeji, křest za dveřmi, nový singl zde

INSIDE SLYŠÍŠ DOBŘE!?

 

DESKA

 

Po singlu – klipu „Slyšíš dobře!?“, máme pro vás další singl z nové desky. Jedná se o track s názvem „Nemám čas“ s hostující Klárou Vytiskovou z kapely Toxique, který si můžete poslechnout v playeru. Zároveň zahajujeme předprodej nové desky Slyšíš dobře!?, kterou si můžete již nyní za 200,- Kč (+ poštovné a balné) objednávat na www.insidekru.com  Jak již bylo dříve zmíněno, album vychází na značce Dick 'n' Roll. K sehnání bude v distribuční síti EMI a rovněž na www.kupujoriginal.cz. Oficiální datum vydání desky je 10. 06. a v tento den také proběhne release party v baru Dirty dog (Vinohradská 102), kde bude možno koupit desku a pokecat o ní s Inside.

 

INSIDE - Slyšíš dobře!? Tracklist:

 

01 - Vzlet

02 - Slyšíš dobře!?

03 - Kamery

04 - Exekutor

05 - Ego

06 - In me feat. iCON the Mic King

07 - Obžerství

08 - D billi (skit)

09 - Hra feat. Regie Rapl

10 - Můj chill 2 feat. Škugy

11 - Nemám čas feat. Klára Vytisková

12 - Okna

13 - A já chtěl spát

14 - Tetřev

15 - Scratch test feat. DJ Flux & DJ Negative

16 - Život jde dál

 

KŘEST

 

V sobotu 26.6. proběhne v klubu Lávka křest desky. Kromě Inside a jejich hostů vystoupí Zeměvzduch a DJ Flux z Českých Budějovic, a poté proběhne after show party od DJského dua The Famous Deck Team: DJs Crypt & Smart (DE) (kteří mimochodem vystoupí dva dny před tím v Lucerna music na koncertu Dead Prez). Zároveň bude celou noc probíhat na bar stage Dutty weekend discotheque s DJs: Sticky  Dojah (DE), Swordz (BE), Tuco, Quime a Trusty (UK).     

Vstup na tenhle mejdan je pouhých 100 Kč, s tím, že toho kdo si bude chtít pořídit novou desku INSIDE, bude stát i se vstupem jenom 200,- Kč.

 

V průběhu měsíce června sledujte weby a poslouchejte Radio SPIN 96.2fm, kde budou probíhat soutěže o novou desku a vstupy na křest.


!!Finální info o vydání desky + Klip!!

Posíláme finální info o nové desce Inside kru „Slyšíš dobře!?“ a hlavně pilotní klip ke stejnojmennému tracku z desky „Slyšíš dobře“. Klip natáčel i stříhal David Chvátal a 13.04. proběhla jeho premiéra na óčku v 5. Elementu.

Co se týče desky, tak se celá natáčela ve studiu Dick´n´roll a beaty na desku připravili Sax a Trusty.

Hosté na desce: iCON the Mic King (USA), Klára Vytisková (Toxique), Regie rapl (Zeměvzduch), Škugy, Djs Flux (Trouble Team) a Negative (Notes from Prague); živé nástroje: Matouš Kobylka (saxofon), Nu Scientist (kytara).

Do týdne budeme mít v ruce master, který dělal Tomáš Sochůrek a poté půjde deska do lisu. To znamená, že maximálně do měsíce by měla být venku. Vycházet bude pod naší značkou Dick´n´roll. Brzy přineseme další info o předprodeji a křestu desky.

INSIDE - Slyšíš dobře!? Tracklist..
01 - Vzlet
02 - Slyšíš dobře!?
03 - Kamery
04 - Exekutor
05 - Ego
06 - In me feat. iCON the Mic King
07 - Obžerství
08 - D billi (skit)
09 - Hra feat. Regie Rapl
10 - Můj chill 2 feat.  Škugy
11 - Nemám čas feat. Klára Vytisková
12 - Okna
13 - A já chtěl spát
14 - Tetřev
15 - Scratch test feat. DJ Flux & DJ Negative
16 - Život jde dál

Klip:
Youtube Video 4mIRgR5tqz0Youtube Video 4mIRgR5tqz0


Premiéra Klipu a Nová deska

Zdravíme fanoušky Inside

 

máme pro Vás 2 zásadní novinky. V úterý 13.04. proběhne premiéra pilotního klipu k naší nové desce Slyšíš dobře!?, a to v pořadu 5. element na TV Óčko. Druhou novinkou je fakt, že album je již na masteru u Tomáše Sochůrka, což znamená, že je již hotové. Takže se v úterý nezapomeňte dívat a čekejte co nevidět upoutávku na desku a singl.

 

-IK-