In Motion - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

In Motion crossover-rock / Plzeň

„Poslechněte si naše nové demo Now or Never“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Ukulele, Rap, Doprovodný zpěv, Scream
Nástrojové obsazení: Zpěv, Scream
Nástrojové obsazení: Zpěv, Jódlování
Nástrojové obsazení: Kytara, Niněra

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Crossover rock Plzeň

Členové:
Bára Frýbetová
Tereza Hrubá (host)
Jadra Prchal
Ondra Pelikán
Pavel Kuba
Michal Červenka

Bio a historie

IN MOTION vznikli přibližně na počátku roku 2001. U zrodu skupiny stál kytarista Jaroslav Prchal (ex Sick With), který dal spolu s druhým kytaristou Martinem Švejdou prvotní signál k založení nové formace. V podstatě náhodou přibyl do skupiny baskytarista Václav „Dudy“ Dudáš a později také někdejší člen Sick With – bubeník Pavel Vavřička.

Představy o dalším vývoji skupiny se začaly naplňovat až s příchodem nového zdroje inspirace. Tím se stala zpěvačka Lucie Králová, která svým tvůrčím přístupem v podstatě ovlivnila cestu, kterou se skupina začala ubírat.

V této sestavě IN MOTION natočili demosnímek "Shock" a začínají koncertovat. V roce 2004 po těžkém úraze basáka se kapela odmlčuje. Dochází k personální změně na postu bubeníka a zpěvačky. Na místo zpěvačky nastupuje Tereza Hrubá a za bicí usedá Michal Červenka.

Po několika odehraných vystoupeních bohužel kapelu ze zdravotních důvodů opouští basák "Dudy" a přichází Pavel Kuba. V této sestavě kapela nahrává demosnímek "New", ale to je asi tak vše. Koncertuje se málo a celkově je kapela v jakémsi útlumu. V této situaci odchází ze skupiny kytarista Martin Švejda. Jeho místo obsazuje Ondřej Pelikán a postupně vzniká několik nových skladeb.

Po delším zkoušení se je skupina rozhodne zaznamenat ve studiu, nahrávka však zůstává nedokončena. Tereza Hrubá z časových důvodů IN MOTION opouští a kapela se odmlčuje už podruhé. V tomto mezidobí se prakticky nezkouší a probíhá pouze konkurz na novou zpěvačku. V roce 2014 se tak za mikrofonem vystřídá mnoho sličných dívek, aby nakonec byla vybrána Bára Frýbertová, která se rychle doučuje již hotové skladby a skupina začíná zkoušet i songy nové.