Super, ze mate novy pecky! Tesim se na cely demo, ze dvou ukazek se mi zatim kupodivu vice zamlouva Lily :)
Hans
Tyjo, tak pánové maj nový nahráfky a nic nežvejknou. Dobrý kluci.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tyjo, tak pánové maj nový nahráfky a nic nežvejknou. Dobrý kluci.
Super, ze mate novy pecky! Tesim se na cely demo, ze dvou ukazek se mi zatim kupodivu vice zamlouva Lily :)
Jsme rádi, že chutná :)
Lily krása!!! moc se mi libi hoši jen tak dál :-* zdravim celou kapelu vás Mára:-*:D
Pěkně mě serete! Vy si hrajete na řipský takhle brzo a já hniju v práci.
tak brzo?? Já se tam chystám až večer.. no klucíí.. tak vás uslyšim jinde ;-)
čauky :-) v kolik budete na Řipský? Abych to nějak nepropásla ;-)
čauo Hansi, v Libo to bylo good, prostě večírek..
Aloha. tak jak bylo v Pešti s kurvou?
tak to je super, zatím budete hrát s kapelkami Oranžovej vykříčník(Moravská Třebová), CirguZ(Mělník), Secret 9 beat(Praha), a vy Ostatní dávám do kupy........tak zatím klucí........Jinak fčerá jsem si koupila noťas tak hned jak si připojím domu net tak Vám ty fotky určitě zašlu.......zatím zdravím Luca