Hans - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hans Muž, 37 let / Roudnice nad Labem

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Hans si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Lodní deník ze Sázavy 2009

 

<!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} /* List Definitions */ @list l0 {mso-list-id:1063412794; mso-list-type:hybrid; mso-list-template-ids:569701006 67436559 67436569 67436571 67436559 67436569 67436571 67436559 67436569 67436571;} @list l0:level1 {mso-level-tab-stop:36.0pt; mso-level-number-position:left; text-indent:-18.0pt;} ol {margin-bottom:0cm;} ul {margin-bottom:0cm;} -->

Lodní deník

 

Sázava

původně Lužnice 2009

 

 

Sestava:

 

Bivoj                - Hans

Kouba             - Kubik, Jíťa

Anarchie          - Horáce, Sigoř                                               Řeka ví!

Šmoulinka        - Berča, Hanka

Čikita               - Špíča, Kovalská

Žlutá                - Zdeny

 

Ahoj, já píšu. Hej tak todle je mazec, Zdeňka si (…). A pohoda jazz…. Totok. Brno Brno, buzerantů plno. Pičo! Vražkov Straškov

(zapsal Horác)

 

Tak to byl Horácův ožralecký příspěvek. Uplně sem na ten deník dlabal, protože je úterý už. Sou tu lidi, co maj trička LUŽNICE 2009 a každej si z nich dělá srandu.

 

DEN PRVNÍ – SOBOTA

 

Du dokonale unavenej z noční šichty a začínám připravovat věci a auto. Přichází Horác, pak Zdeny a chvilku na to vyrážíme. Koťátka mi začínaj chlastat už na Mělníce a před cílem sou dokonale na šrot. Zdeněk mi radí pěkný hovadiny ohledně cesty a tak pár km před cílem žůžově bloudíme, ale nakonec perfektně narvaný Stvořidla nacházíme a s nima i zbytek party. Počasí nic moc, ale je teplo. Fronta na pivo je enormní, tak to berem po 5 a tak. Jo, sou tu i lovosický (Tomáš, Vonajs a Tomáše brácha, všichni s holkama a maj lodě až od pondělka) V kiosku sedíme do tmy a vyrábíme první nový kamarády.

 

DEN DRUHÝ – NEDĚLE

 

Probuzení v autě. Nic moc, ale aspoň bylo teplo a sucho. Se Zdeňkem lezeme do vody a sedíme na šutrech uprostřed řeky a ostatní se k nám přidávaj. Pivo, cigárka, prostě totální pohoda. Akorát Beran s Hankou jeli napřed. Nakonec vyrážíme taky. Řeka je líná a na jezech se drhne ale já jel skoro všechny. No vodě je vegáč a nakonec sem ukradl Sigimu háčka Horáce (jenžto byl totálně na šrot), abych si dal taky trochu voraz, jedeme s Horácem víceméně sami a přijíždíme do kempu U Vlka. Kemp má srandovní kadibudku, která je hičmo. Maj lahváče jenom tady, ale je sranda. Hraje se na kytary, zpívá se. S Horácem a Sigim končíme u vohníčku někdy do rána. Asi v pět ráno vyrážíme do Ledče na pivo. Já to asi po 2 kilometrech vzdávám a Horác končí na nocleh v krmelci. Sigi se vrací taky pak. Probuzení nic moc teda.

 

DEN TŘETÍ – PONDĚLE

 

Ráno nechávám na kadiboudě jediný slipi (nebyl tam toaleťák) a zbytek týdne jsem naostro. Dítě povidá: Pane kouká vám zadek. Odpovídám: To je schválně. Děti následně kopou do Kubika. Kubik hází jedno dítě do řeky. Vyrážíme od Vlka. Den na řece uplně dokonalej. Nejdřív jedu s Beranem trochu napřed a papáme v libový knajpě. Ostatní nás akorát doháněj a jedeme zase spolem a soulodíme. Vyrábíme nový kamarády, co sou z Plzně. Jedeme spolu a všichni sou pěkně nakalený i Beran dokonce. Zdeněk čůrá z lodi, Hans ho shazuje do vody. Celou dobu strašná prdel. Přijíždíme do kempu co nevim. Už vim, je to Horka. V hospodě potkávám Láďu a Toma, co tu sou s pionirskym táborem na vodě. Je s nima sranda a pivo nám točí Eliška. Sem hodně unavenej, je mi šoufl a du spát, i když je tu sranda. Po blitíčku ještě kecám s jinejma lidma z toho tábora. Du spát zase pod šíra a tábor mě za to obdivuje.

 

DEN ČVRTÉ – ÚTERO

 

Tábor je z Brna, zase mluvim moravsky. Beran opět vyráží dřív. Máme jet jenom 1,5 km a tak jen tak zevlíme, tábor odjíždí, pak telefonuje Hanka, že tam nic není a že se pojede 8 km. Pak volala zase, že to tam stojí za hovno a že se jede do Kácova. Asi 20 km! Vyrážíme asi ve dvě a Kubik dělá ve šlajsně při koničkování do lodi díru o velikosti vrat, ale moc mu tam ani neteče. Jedem jak polomrtví a ve Zruči stavíme na obídek. Jo a nechce se nám jet. Jo s tim Beranem jede ještě Špígr a Martina. Je mi zase šoufl (krizový den), ale je pohoda.

 

Jíti příspěvek: Já jsem myslela, že jsem vykakala vajgl – než jsem si uvědomila, že jsem ho tam hodila.

 

Kuby příspěvek: Bruš bágoš. A mam kurva velkou díru v lodi – ve předu.

 

Jo a někdy přijela i Pegyna. Přivezl jí Míra a vezl sem je kus v lodi. A Zdeňkovi se něco stalo, neví co a kulhá.

Opilý vedoucí tábora: Nemáte číslo na taxika? …Tři zelený!!!... …potřebuju sehnat auto, co mi odveze loď do Kácova. Tohle nepude.

Voprsklá holka v kempu: Ty vole, ty máš fakt hustý boty! Ty chci! Ty sou uplně nahuštěný…

(byly to moje kanady)

Z obídku vyrážíme kolem půl sedmý a debatíme o tom kam pojedem. Rozštípl to totálně nalitej rybář co povidá: Cože?! Vy jedete do Kácova? Vy ste magoři. Dyť je to daleko. A kde máte holky? Zdeněk: Pod pláštěnkou.

Přijíždíme na Chabařovický mlýn (hotel panelák) s tim, že tam budem kempit. Sigi tancuje na bahně, pak jedou všichni v singlech jez přímo u tábořiště. Hans nechal jet Horáce s Bivojem, aby mu udělal radost a šel to fotit, ale došly mu baterky. Sigi jel poslední, chytl se lodi a cvakl se. Dostáváme naprosto idiotskej nápad, že pudeme spát do toho paneláku a také tak činíme. Stojí to 350,- na člověka, ale to je všem buřt, hlavně že bude sranda. V hospodě, kde točej a vařej samý Rusky bo co, potkáváme slepého muzikanta z Koy a Simču, co je z Roudnice a zná mě od vidění a Sigiho, Terku a Lídu normálně. Zustávám jediný naprosto střízlivý, možná ještě Zdeny. Kubik tancuje v hospodě se Zdenou, Zdeněk Pajda se Sigim. Ještě chvilku na pokoji posezení a de se spát. Děsnej polštář, ale jinak dobrý. Zdálo se mi, že Horác a Zdeny spali v tom pokoji ve spacáku na zemi a paní nám přišla ráno zatopit.  He. Ale to byl jenom sen…

 

DEN PÁTÝ – STŘEVA

 

…ve skutečnosti nám paní řekla asi v 11 hodin, že máme do 10 vyklidit ten pokoj. Bůhví, kam vlastně dneska jedeme. Dobrá zpráva. Volalo se těm vepředu a čekaj tam na nás.

Tragická vsuvka: Doma sem si udělal tričko s nápisem:  POSÁKA LODI BIVOJ.

Z chvíli prej jedem.

Zapsal kdosi: Za hodinu tam budem! Už se to protrhává.

Jo a jede s náma ještě Mandík. Imaginární kamarád, co se jenom poblil a pochcal. Pysky jak tři řízky.

Zapsal kdosi jinej: Středa 13:05 dopíjíme pivo a za chvilku si dáme další. Teď nam přinesli panáky – tim pádem se tu ještě chvíli zdržíme, když to vezmu logicky, tak nikdy nevyrazíme nebo si to aspoň pamatovat nebudem.

Zapsal Horác: A Horác je děsně krásnej kluk… Fakt

Platíš mi pivo a ty ho piješ!

Jedlém na kóóni – ježíš marja

Něnek a něňka

Němka Něňka: „já poslední dobou ten alkohol vůbec necejtim“!

 

Óda na opar

 

Němka Něňka

Zapříčila Přemka

            Podlahu

Bolelo ho trávení

Hned vymyslel rostlinou skalku

Kde Peggy pes kousal pálku

 

Jédu na kóni ježiš marja

 

Hrajeme hru: Otevřená pusa dolu a komu první ukápne slina na stůl. Jíťa vyhrála

 

Kundohryz, Kulehryz, Vokohryz

 

Zdeněk zapsal: Tak už jsme přeluštili SSSR jazyk: KROSMO – Kopni to do sebe ty hovado!

Kubik: Myslíte, že takhle vypadá zadák?

Uzený je pod stolem a halušky sou z toho…

Hele, jedem! Tak ještě jídlo a pak pojedem.

A maj tu děsně hbitý hodiny.

Voni si kupujou palačinky na cestu. Hovada

 

Klasické lži:

  1. Jdeme na jedno.
  2. Dopijem a jdem
  3. Za hodinu tam sme
  4. Na to se napijem, že zejtra už nepijem.
  5. Dáme palačinky a jedem.
  6. Panáka už ne!
  7. Dneska nechlastám

 

To už je čtvrt na 4? Já sem vám řikal, že už je šest.

 

Tabulečka

(udává počet promilí při příjezdu a odjezdu z hotelu)

 

Příjezd

Odjezd

Osoba

6,7

4

Horác

Hafo

O trochu víc

Kubik

Rela v cajku

No nevim

Zdenda

V normě

Mimo normu

Zdendaka

Totál

Preventivně ano

Sigoř

V Obraze

Pod obraz

Na padnutí

Upadlá

Jíťa

 

Trupík a Chromík sou kamarádi!

Odjezd z hotelu. Asi fakt v šest. Cesta dobrá. 1. jez já jedu třikrát z toho jednou se potápim a jednou se snažim protáhnout šlajsnou uprostřed keňu nahoru. Nedaří se, v lodi pak fontánka. Příjezd do Kácova, druhej jez uplná pohoda. Všici jedou. Přijíždíme do kempu a potkáváme se s Berčou, Hankou,         Špičkou a Martinou a Láďou a Tomem. Odchod do hospy ve vesnici. Tam dobré jídlo a Kubik uzavírá sázku, že sežere 10 rajčatovejch salátů za hodinu a půl. Už před tim měl hermelína smaženého a zelňačku a ještě jeden salát. Su zvědavej jak to dopadne. Dopíšu ráno už mě to neba nejsu schopen. KUBA TO ZVLÁDL!!!

 

DEN ŠESTÝ – ČTVRTKA

 

Probuzení paráda, v noci ani nechcalo. Zdravim se s týpkem, co spí taky pod širákem a dávám mu cigáro. Kávička v kiosku. Odchod do hospody na obídek. Obídek. Pak vodka, pak druhá, pak odchod do pivovarský knajpy, kde sme byli i včera na kvasnicový. Hodně piv. Slivovice, Fernet, Vodka. Několikrát. Odjezd opět v nedohlednu. Zdeny a Kuby dou na chvilku spát, Beran jel jako obvykle napřed. Do hospody přichází ta bloncka od tábora my jí chceme objednávat klobásu. Balení holek po vodácku. Přišel Láďa a Tom, tam je vidíme naposled. Vyrážíme na cestu pěkně nakalený a cesta je super. Jedem jeden jez a Sigi se Špígrem se cvakli. Pod jezem je kiosek, kde vodka, pivo, vafle, hermoš. Pak přijíždíme do YMCA kempu, kde nemaj cigára. Koukáme na policejní akademii v televizi a pak se bavíme s němcema anglicky i německy. Du spát na mol na molo. Konečně rovná podlaha.

 

DEN SEDMÝ – PÁTEK

 

Vzbouzím se na molu (zase vstávám jako první) a udiveně na mě kouká nějaká malá holčička. Asi 5 minut. Maj zavřeno kiosek. Nemáme cíga! Máme vajgle. Zdeny odjeli. Dneska pojedem asi jenom do Soběšína. Jedeme zase strašně dlouho. Cestou 2 jezy. 1. v pohodě jeli všichni. 2. podle mapy nesjízdnej, ale Hans se po půl hodině rozhodování odhodlává a jede na průzkum. Dole se vo něco zarazí a jez si ho bere zpátky a převrací. Jeb do nohy! Ale hloubka tam neni pak jede Špígr kousek jinde a dobrý. Pak Kuba s Jíťou a cvakaj se stejně jako Hans. Pak Horác a dobrý. Sigi nejede, loď se přenáší. Ze Soběšína odjíždí Hans a Horác do Stvořidel pro auto a vozék. Anabáze na 4 hodiny. Jedou vlakem a je tam výluka. Vlak jede podél řeky a voni řikaj: Ty vole, tudy sme jely jo? Ty vole, co je to za město? Vole, to je Ledeč, támhle si chrápal uplně nachcanej pod jezem.

Cesta autem strašná, furt se to klikatilo a ač v neznámé končině, tak ani nebloudíme. Ve Žďáru fajn holky co poradili. Ztratili sme se až ve Soběšíně. He. Perfekt knajpa. Ostatní nás vítaj, je tu fajn. Zejtra asi k zápisu nedojde, nebude čas. Jo, Kubik si bude brát Jíťu. Prej ještě dneska. Horác jim vyrobil prstýnky. Platíme, seru na to!...

Nejlepší voda asi…    (ty tři tečky tam maj důvod nebo tak něco)

Teplé pivo jest nesrovnatelně horší než chladná žena.

Kubik je péro na leču!

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Curlies

Ahoj!
RÁD BYCH tě POZVAL NA PROFIL NAŠÍ KAPELY A POPROSIL O PŘIDÁNÍ MEZI FANS))
DIKEES ZA CURLIES mates

Zobrazit všechny názory