Hehe, jo večírek to byl parádní... Jasnačka, vracíme to stejnou mincí.
Hans
No to už tak u alkoholiků bejvá. Počkej Vonajs na bílí mišky. A to kdybyste ho viděli onehdá na vodě, jak rozjížděl ty slivovice... Nikdo to nechctěl pít a Vonajs porát že sme béčka a hovno vydržíme. Chlastal tam nejdýl až do rána.
Jo hele vzali byste mě na místo toho hledanýho kytaristy i když nesplňuju ani jeden s požadavků?








