In Collapse - Úvod | Bandzone.cz

In Collapse metal-metalcore / Ostrava

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Welcome to the End
  Don´t look under the bed
 • Passion Play
  Don´t look under the bed
 • Hope Lost
  Don´t look under the bed
 • Buried Alive
  Don´t look under the bed
 • Don't Look Under The Bed
  Don´t look under the bed

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Nový baskytarista!

Během podzima nás opustil baskytarista Kuba, který byl od vzniku kapely její součástí, a my mu všichni velmi děkujeme za čas a energii, kterou do fungování kapely vložil. Přejeme ti hodně zdaru a úspěchů v osobním i hudebním životě!!

Na jeho místo se nabídl Marek Porubský, ex-kytarista kapely Bethrayer a Stormy Flight a my ho u nás vítáme. V této době začínáme společně pracovat na nových nápadech a chceme je posunout o pár úrovní výš!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Ennoia

Zdarec borci! Omlouváme se za spam, ale zkoušíme to i touto cestou - stále hledáme nového kytaristu do kapely ENNOIA. Bližší info na našem profilu. Díky za jakoukoliv podporu a ať vám to šlape! :)

Zobrazit všechny názory