Zdar mládenci,
rád bych se zastavil, ale toho dne bude s Blasphemer zde http://bandzone.cz/fan/enemysoulfest
Přeju vám velkou návštěvnost a spoustu spokojených a opilých fanoušků i muzikantů :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdar mládenci,
rád bych se zastavil, ale toho dne bude s Blasphemer zde http://bandzone.cz/fan/enemysoulfest
Přeju vám velkou návštěvnost a spoustu spokojených a opilých fanoušků i muzikantů :)
custe zkuste tohle: http://pissedcuntgrind.blogspot.com
Zdravím pánové,
já vím, sice jsem Vám slíbila, že si akci nenechám ujít, ale satanžel ten den mám v říčanech koncert, takže i kdybych skončila v nějakou rozumnou hodinu, přeci je to dosti z ruky. Rozhodně, hlavně pro Gotchu a Koloucha, pozdravujte všeci českolipáky co znám, skvělejzahrajte (z Kutné Hory jsem na Vás slyšela samou chválu, takže ať se pokračuje ve stejné koleji :-) ) a udělejte hodně foteček, ať mám na co koukat.
S pozdravem, Nikol
zdar vy stará sebranko :) jasně že se pokusim zavítat mezi vás a trochu zapařit ;) doufám že to výjde takže zatim zdar a snad na bloody lake :)
Hoj . Včera hodně dobré ne? Mi se líbilo a atˇvám to takhle hustí dál . Taky se těším na další spolupráci . Laca
Nazdárek pánové včera super,taktéž vás dávám do spřízněných a určitě nějakou společnou akci vymyslíme.Mějte se a ať se vám vydaří fest.Za ARACHNE Zbyndis
Zdar mistři děkujem za včerejší vynikající vystoupení a někdy příště zdar.
S pozdravem Laik&Rain Shadow.
čau, toho 5.9. vaše pozvání rádi přijímáme !!!
díky moc
Hell-ou bando díky za akcičku - bylo to Super a Gotchovi ještě jednou vše nej . mějte se reN.Da
VDAKA ZA PRIDANIE.MNOHO USPECHOV ZELAME....