Illusions - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Illusions pop-rock / Česká Lípa

„Chystáme koncerty“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Kapela Illusions vznikla v roce 2013.

Spojením Ladislava Průška (kytara) a Mariána Šmýda (zpěv, akustická kytara) a Petra Sládka (basová kytara) vznikl základ nového uskupení. Kapela pracuje na svém repertoáru.

Kapela Illusions produkuje Demo nahrávky v roce 2014

Kapela někollik písní ze svého připraveného repertoáru nahrává ve studiu.

Kapela Illusions koncertuje i v roce 2015

Kapela koncertuje po klubech pódiích severočeského a středočeského kraje. Účastní se prvního ročníku festivalu ZahrádkyFest, a stává se tradičním vystupujícím na festivalu Všudybud v České Lípě. Vrcholem roku 2015 bylo předskakování kapele Chinaski v KD Crystal.

Kapela Illusions mění sestavu v roce 2016

Kapela v roce 2016 mění členské obsazení. Z kapely odchází zakládající člen Petr Sládek (basová kytara), kterého nahrazuje mladší Vilém Hron. Do kapely přichází druhý kytarista Kryštof Korčák. Kapelu opouští i bubeník Miroslav Bárta, který byl součástí kepely od roku 2014. Na jeho místo nastupuje Jan Petříček.

Kapela Illusions vstupuje do roku 2017

Začátek roku 2017 je ve znamení změn. Do kapely přichází Daniel Šmýd (klávesy), Marian se nadále bude věnovat především zpěvu a akustickou kytaru využívá pouze do srdcových věcí. Na postu bubeníka se objevuje Petr Hozák, který nahrazuje Honzu Petříčka. Kapela pracuje na repertoáru, chystá se nahrát singl a první videoklip. Kapela začíná spolupracovat s produkční a bookingovou agenturou WOO production.