Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Illegal Illusion alternative-indie / Bílovec

„album THINGS AFTER DEATH na LP!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • A Pig In A Cage (THINGS AFTER DEATH 2012) 683 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Usual Hostage (THINGS AFTER DEATH 2012) 1 537 ×
 • Jute (THINGS AFTER DEATH 2012) 1 064 ×
 • In A Paper Cap (THINGS AFTER DEATH 2012) 844 ×
 • Butt (THINGS AFTER DEATH 2012) 2 123 ×
 • Autopilots (Veto-2009) 2 988 ×
 • Sparkler (Veto-2009) 2 618 ×
 • THE OPPOSITE PAINT OF THE STONE (2007) 2 647 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Pudding Tapestry : Burying Backwards (2007) 2 504 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Ceramic (2007) 2 064 ×
 • Bandages (2007) 1 540 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Sonic rock band from a fucking little town

Bio a historie

Na pohřební hostině kapely Bacteria vystoupili z dortu roku 95  dvě dočasně kudrnaté pohřební svíčky : Jiří a Bota (a nějací lidi s omezenou garanční dobou). Věštba zní jasně : "Slunce vyjde s bratry"

Za chvalozpěvu (kritiky) na první demo (Thread-1996) natáčejí tihle všichni nesmělé album SHY (1997), zavraždili 13 nevinných skladeb provinčním zvukem a rozloučili se s "nečerstvými". Koupená kritika váhá jestli je tohle album dostatečně nesmělé.

Svíčky držej, "čerství" střídaj "nečerstvé", ego stíní kudrnatým, kadeře ustupují aerodynamice, ti dva z dortu a jedno opravdové  UFO stihnou vydat dvě EP - "a.m.DIODE" (2000) a live nahrávku "LIVEring in.."(2000), objet Y2K1 Tour s Barricade (2001), Y2K2 tour taky s Barricade (2002), kde?-celou republiku, Slovensko a Polsko - to je jasný. Jasný je i to , že stihnou zničit 3 auta a jedno UFO...

Svíčky držej, "čerství" střídaj "nečerstvé" a Ufouna střídá Panna. Jsou tedˇdvě - doživotní. Dvě panny s jednou Botou. Zapomenutá rokenrolová nespravedlnost! Doteď vydávali pro kritiku, odteď už jen pro prachy. Vychází album "Day Conting, Night Counting" (2003) a nic už nebude jako dřív. Ilužn-mánie začala..... ilegálně!

Slunce vyšlo ale bratři nikde,...Nabuzení vlastními egy jdou ty Dvě a Ta stvořit vlastního Seržanta Pepře do vlastního královského studia na vlastním konci světa. Seržant je stejně zbytečně přeceňován a málem z toho bylo Let It Be. Historicky je fajn že se nepozabíjeli,...historicky je fajn, že to bylo hysterický. Jednu z pannen trpící nedostatkem testosteronu a slov pohltilo zpět malé město a dvě svíčky z dortu čumí směrem k Brnu.

Bratři Mickiii a Mateo přicházejí ze zálohy (2006), věštba se naplnila a barvy mají poprvé opravdové barvy. Vychází album "Under The True Color" (2007) a pod opravdovýma barvama vyrážejí na Broken Plan Tour s krásnými Anime a na BoomFest Tour do země Tater,  kanadských angličanů a rozmazaných fotek.  

Something Rotten Tour (2008) s hUSA hrajíc mezi minami, bylo definitivní oslavou všeho, co lze u savců oslavit. Všechna města byla znásilněna, ženy vypleněny a majetek přepájen...nic už nebude jako dřív!

Ted si říkaj "vlasy/pleš/vlasy/pleš" a vysílají z "roku min"(2008) své jednohlasé "VETO" na asfaltové placce Hvězdnou Brankou u Opavy přímo mezi  dvatisícedevět Únorů (2009) . Teď je jasný, kdo tu nosí kalhoty.....a kde... a s kým...a tak..!

Jaké to je, mít svou kompilaci, pro "Y.profucktion"? Tu co všichni vydaj, schválej, ale né moc, a nebo jo, takový ten cecík, po němž všichni touží a řeší ho ( jasan že i ženský - silikon, silesia,.. ) Áááno, tak tenhle"únor bílý, sílí pole,.... p_čo vole" (demo 2010) hodili zpátky mezi ovce a ryby, hejna a stáda, čůry z ryb a raky, taky Kapesní Vlaky ,...prostě tý svý Můze do xichtu a vrátili se k těm svým kejtrám za rohem. Ke své špíně. Ke svýmu Úplňku (Fullmoon mag no.24). Nepodlazení. Nepotatoovaní. Nepomamoovaní. Nepobabičkoovaní. Nepodědečkoovaní.... Ke svým Věcem Po Mrtvých (Things After Death 2012) se svou Vlajkou Venuše (Venus Flag Rec.) připravení na veřejný linče víc, než kdykoliv předtím. A pak, kdo tu ma malý uši. Tak jo,...Podrobné bio here http://www.illegal-illusion.com/biografie

DISKOGRAFIE:
1996 demo      - "Thread"
1998 MC/CD    - "Shy" (Cure Pink)
2000 EP           - "LIVEring" (Otalive/Indies rec.)
2000 EP           - "a.m.Diode" (Dark Tide Music/Strilek records)
2003 CD           - "Day Counting, Night Counting" (Pohoda rec.)
2007 CD            - "Under The True Color" (Redblack rec.)
2009 12 "EP     - "Veto" (Pohoda rec./Redblack rec.)
2012 CD/ 12"LP - "Things After Death"  (Venus Flag rec., Fullmoon mag., Piper rec., Kachnička  Entertainment)