Infernal Heretic - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Infernal Heretic grind / Dolany

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • New album 2017 - Coura starýho kňoura
    Nezařazeno
  • New album 2017 - Lord of the pigfarm
    Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Členové:

Ondřej (BOBINA 666) Filip - zpěv
Michal (MAJKL) Kejkrt - kytara
Zdeněk (PASTA) Pavlista - basová kytara
Tomáš (KOPYTO) Kejkrt - bicí

Bio a historie

Infernal Heretic vznikl roku 2013 na východočeských polích a lánech, kdy se pět švarných junáků (Pasťa, Jurek, Bobina, Migel a Stráďa) sešlo na zkušebně v Holohlavech a rozhodli se hrát Heavy Agro Thrash.

Během pár měsíců nás opouští bubeník Migel, a na jeho místo nastupuje Mloček, který to s námi vydržel rok, po jeho odchodu přichází nový bubeník Tornádo. Máme už odehrané koncerty skoro po celé republice, kromě jihu. V následujících měsících odchází z kapely kytarista Stráďa a za krátkou dobu i bubeník Tornádo. Do kapely nastupuje mladá krev bubeník, kterého jsme vytáhli z lavice základní školy, Kopyto a hned na to i jeho starší brácha Majkl. Začínáme hrát více koncertů a připravujeme natočení našeho prvního dema Strach.

Na konci roku 2015 přichází zlom, rozhodli jsme se zahodit vidle Agro metalu, nasadit prasečí masky a dát si riffy goregrindu. První koncert po této změně nás čeká hned 22.1.2016 na Winter Infernal festu v Nároďáku. Během roku 2016 nás čeká více jak dvě desítky koncertů především ve východních Čechách, také jsme měli možnost si zahrát na After party festivalu Obscene Extreme. V polovině tohoto roku od nás odchází kytarista Jurek a my se rozhodli dále pokračovat jen ve čtyřech. V roce 2017 nás čekají koncerty po celé republice, na Slovensku a v Německu.

Vepřovému zdar a díky za podporu čuňata!!!!