idkfa - Úvod | Bandzone.cz

idkfa emo-doom / Jihlava

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • dezintegrace
    Nezařazeno
  • BIČselfkanibal
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

smrad

jakVoda
V černym odraze televizním sklem jsem chycen
Sycen tmou za mym obrazem.injekce.plíce mi prorážej koš. Rychlost.penze je vtip.tak porážim vůli.vychlastám vola.voprcám mu řiť.a vyrážím se pobavit..do kouta.do tmy.. smát se až se zuby začnou poštět dásně..až tak krásně.. třást se až se zavrtám po kolena do dna.nádhera.vlasy zbělaly než opadaly..skvostopus.dokonalost.vášeň.noc . mýtus.sen.mentální lázeň.píseň.vizuál bál.vyvrcholení. její parfém.můj kár.var.vary.vaří mě.topí se.židle potí se.koule se lepí.točí..bary smrdí poševně.plodově.barvy se krotí.ten šum léčí.

smrad

..válím se v něm jak na sedadle smrti..uhmm..tam sedávaj i děti..bůů..je třeba to víc vyhrotit..jó..nakojit vlčici a nechat ji porodit-na sedadle smrti..uhmm..tam sedávaj i děti..bů.je třeba to víc vyhrotit..jo..rozkrájím profit a nakrmím nádor..mám citvcit pro deficit..návyk na nechci..vzdor..rozkrok.výzbroj.víno.šokš ok.šuk.stínovej zdroj.zápornej zvuk.náboj.příboj.blesky tančí jak voda..bičbič práská nad mraky.prší peří.kape duha.ptáci zpívají.všichni jsou šťastní.

smrad

Skleník
vleču se volným pádem střemhlav z vrcholu nízských pudů.roztřepenou oprátku jako ozdobu na krku.zařízlá je do morku.přerušila míchu..v každym oku olejovou skvrnu..ropu a duhu..objímám sváteční kazajku..jak tu děvku..mám polpotem zrosený čelo.proto se lesknu..jsem na sebe mířící dělo.když neminu exnu..zlámaný záměry tak křižuju na háku.tam přesně je mám..nelituju.nezvládám..padám pryč jako by bylo kam..vykuřuju si skleník kacířem.hulim ten doutník.kašlu sladce jak zalykám se kouřem..

Zobrazit všechny názory