idkfa - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

idkfa emo-doom / Jihlava

„http://idkfamem.bandcamp.com“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • dezintegrace 78 ×
  • BIČselfkanibal 203 ×

Novinky


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

smrad

jakVoda
V černym odraze televizním sklem jsem chycen
Sycen tmou za mym obrazem.injekce.plíce mi prorážej koš. Rychlost.penze je vtip.tak porážim vůli.vychlastám vola.voprcám mu řiť.a vyrážím se pobavit..do kouta.do tmy.. smát se až se zuby začnou poštět dásně..až tak krásně.. třást se až se zavrtám po kolena do dna.nádhera.vlasy zbělaly než opadaly..skvostopus.dokonalost.vášeň.noc . mýtus.sen.mentální lázeň.píseň.vizuál bál.vyvrcholení. její parfém.můj kár.var.vary.vaří mě.topí se.židle potí se.koule se lepí.točí..bary smrdí poševně.plodově.barvy se krotí.ten šum léčí.

smrad

..válím se v něm jak na sedadle smrti..uhmm..tam sedávaj i děti..bůů..je třeba to víc vyhrotit..jó..nakojit vlčici a nechat ji porodit-na sedadle smrti..uhmm..tam sedávaj i děti..bů.je třeba to víc vyhrotit..jo..rozkrájím profit a nakrmím nádor..mám citvcit pro deficit..návyk na nechci..vzdor..rozkrok.výzbroj.víno.šokš ok.šuk.stínovej zdroj.zápornej zvuk.náboj.příboj.blesky tančí jak voda..bičbič práská nad mraky.prší peří.kape duha.ptáci zpívají.všichni jsou šťastní.

smrad

Skleník
vleču se volným pádem střemhlav z vrcholu nízských pudů.roztřepenou oprátku jako ozdobu na krku.zařízlá je do morku.přerušila míchu..v každym oku olejovou skvrnu..ropu a duhu..objímám sváteční kazajku..jak tu děvku..mám polpotem zrosený čelo.proto se lesknu..jsem na sebe mířící dělo.když neminu exnu..zlámaný záměry tak křižuju na háku.tam přesně je mám..nelituju.nezvládám..padám pryč jako by bylo kam..vykuřuju si skleník kacířem.hulim ten doutník.kašlu sladce jak zalykám se kouřem..

Zobrazit všechny názory »