cusko,spam nespam:) to je egal:) jsem vas videla prave na seznamu,tak jsem pro vas hlasovala:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
cusko,spam nespam:) to je egal:) jsem vas videla prave na seznamu,tak jsem pro vas hlasovala:)
Čest metalu!! Sorry že otravuju ale mrkni se na http://bandzone.cz/darkangels .... díky
super muzika.....spev v M.L.H.L sa Ti teda Vildo vydaril.Nedame akciu?My budeme robit nieco v decembri
Slušná muzika, konečně jsem si poslech ty 4 věci. Tak makejte na novým matroši, přeju štěstí při hledání manažera a až budete znova hrát, tak se ozvěte a uděláme nějaký společný hraní. H.
Ahoj:o)) Díky že jste se ozvali,jsem velkej fanda trash metalu a vaše hudba je super,moc se mi to líbí;) zdrvím všechny Vojtěch (http://bandzone.cz/rip)
jojo pěkněj tračmetálek.Báj Área chádr!!!!
Solidni...fakt ze jo.. jaxvine..:-)
čím víc to poslouchám tak mám dojem,že jste snad podobným všem a ničemu.slušnej strashík.Voplatka
poněvadž seš kokot a nevidíš kvalitu hudby!!!!:o)))) rytmická sekce má asi pravdu,když tvrdí že seš zaslepenej okenama!!:o)))no jo ale oni zas metlou,tak to vyjde na stejno!!!!! :O))))
Tak to teda Willy pekne kecas, ja zadnej velkej fanousek Annihilator nejsem!! Snad mozna Phoenix Rising, ale toje asi tak vse!! Howk!! :)