Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Dark Angels metal / České Budějovice

„Natáčíme novou desku“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

VYHLAŠUJEME KONKURZ NA NOVÉHO BUBENÍKA

Ahoj, máme za sebou fantastický koncert v Domažlicích na Chodských slavnostech. Atmosféra byla parádní, potěšilo nás, že dorazili fanoušci i z větších dálek a celkově jsme v areálu potkali plno známých tváří. Nutno dodat, že bez našeho bývalého bubeníka Stresora, který se rozhodl nám pomoct a na koncert zaskočit, bychom na akci nezahráli. Po roce nehraní odvedl parádní výkon! Díky, Stresore!

Z výše uvedeného plyne, že se naše cesty rozešly s Béďou, kterému děkujeme za uplynulý rok, kdy byl členem naší družiny. Je to skvělý muzikant a věříme, že o něm ještě uslyšíme. Držíme pěsti!

TÍMTO VYHLAŠUJEME KONKURZ NA NOVÉHO BUBENÍKA!!! Žádáme jen chuť do hraní a samozřejmě trošku toho hudebního umu :-) Dojezdová vzdálenost Českých Budějovic výhodou. Zájemce prosíme, aby se obrátili na mail dark-angels@seznam.cz či se ozvali přímo tady na Facebooku. Fanouškům děkujeme za případné sdílení! Vážíme si podpory.

P.S.: Nová deska, kterou začneme natáčet za tři týdny, v ohrožení není. Album nabubnuje náš kamarád, parťák z After Rain a Radkův kolega z Avenger - Jan Kapák!


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Eva growl

Ahoj kapelko, v sobotu v Domažlicích jste byli opět skvělý! Ať to dál šlape s novym bubeníkem jako dosud :-)

Zobrazit všechny názory »