Hudba Praha band - Úvod | Bandzone.cz

Hudba Praha band rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Hudba Praha band repertoár
    Nezařazeno
  • Hudba Praha band Nová deska Nové písně
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Hudba Praha Band - výroční koncert 11.3.2020 Malostranský Beseda

Hudba Praha band (dále HPb), má za sebou čtyři roky své existence.

Jako přímá a jediná autentická pokračovatelka legendární kapely HUDBA PRAHA je stále při síle a její koncerty se vyznačují nebývalou chutí do hraní a spoustou energie. To mohou potvrdit diváci mnoha koncertů, které HPb za čtyři roky odehrála po celé České republice. 

V HPb působí jak spoluzakladatelé kapely Jasná Páka, tak dlouholetí členové legendární Hudby Praha, rockové ikony devadesátých a dvoutisících let. Charakteristický zvuk této rockové kapely vytváří nabroušené, energické kytary bratrů Bohumila Zatloukala a Vladimíra Zatloukala. Ten je masivně podporován skvělým soundem basy Jiřího Jelínka a bubeníka Pavla Skaly, jehož razantní, přesné a dynamické hraní je motorem kapely. Frontman s nezaměnitelným hlasem Zdeněk Hnyk je posluchačům znám mimo jiné jako moderátor Radia 1. Vokalistky Lucie Lu Jandová, Míša Šponar Fojtová a Jarmila Jamajka Koblicová (momentálně na zdravotní dovolené), doplňují známý zvuk HPb. Ke skvělému zvuku výrazně přispívá saxofonista Jakub Douda.

Hudba Praha band hraje na svých koncertech osvědčené hity Jasné Páky a Hudby Praha. Tyto písně jsou hrány v originálních, autentických aranžích.  Mimo známých hitů Zákon, Špinavý záda, Pal vocuď hajzle, Cizej chlap, Paralet, Ryba Badys, Marihuana, Máma táta, zazní 11.3.2020 v Malostranské besedě i nové skladby z dílny HPb, které budou součástí připravovaného CD.

Na tomto výročním koncertu přivítáme také hosta: přijde si s námi zazpívat a na saxofon zahrát bývalý dlouholetý člen Hudby Praha Karel Malík. Těšíme se také na Jamajku, když jí to zdraví dovolí, svým zpěvem nás také podpoří.

Hudba Praha band je stále plná energie a dobré nálady, která z jeviště doslova vyzařuje.

Přijďte tedy všichni na koncert a užijte si ho s námi. 

Bohumil Zatloukal, Hudba Praha band

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa