:D díky za zastání, myslim že mít puštěnej samplík neni nic zlýho, má to tak plno kapel..:-)
Jinak brzo se snad zmůžem na nějakej ten koncík tak se dohodnem ne? Zatim se mějte!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
:D díky za zastání, myslim že mít puštěnej samplík neni nic zlýho, má to tak plno kapel..:-)
Jinak brzo se snad zmůžem na nějakej ten koncík tak se dohodnem ne? Zatim se mějte!
Zdar! Radi by jsme si zahrali,ale nas kytarysta je od 14.7. na dovce na 14 dni,tak jedine tak nejak po. :o) Nejak to vymyslime. dejte vedet,az by jste vedeli priblizny termin,jo? Diky! :o)
Děkujeme, určitě si nás můžete přidat. Seven
Nazdaaar bandičkooo, díky za pochvalu, sme rádi, že máte zájem si zahrát, myslim že když se teda něco vyskytne, jdeme do toho s váma, ale nejdřív musíme ty živý performance ještě vyladit, aby to byla dokonalá show..:-)
Má to Rena z Locomotive,jukni na jejich stránky,tam je kontakt.Za hodinu chce 300kč,což je víc než slušný.
:-)Právě si tu vohřívám polívčičku,tak proto jsem teď tak svižnej:-)Ať vám to hraje!
Díky za pochvalu!Nahrávali jsme v Loco studiu takže spokojenost.
čus bando,
vy ste taky hustě převtělený...=0)
Zdravíme,
taky putujete do spřízněných. Jinak pozvánkám se zásádně nebráníme :-)
Hoy bando!Taky vás už máme v oblíbených!