popici hosi...parada
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
popici hosi...parada
Ahojk klucíííííííí!Parada!A novej song.....no co dodat, pekny!!!!Uz se tesim na CD!
Jo a Majkle dorazili jste v pohode z TP?
Tak se mejte kluci a jen tak dal!!
http://bandzone.cz/pozitivnideviace
moc se mi líbí co z vás leze, co se muziky týče, fakt super!..!
Sakumprásk: no já vás včera sjížděl a jen se divim, ze nejste megastar :) vyborna musika!
Chlapi tak doufám, že někdy u vás v Ústí zakalíme. V poho music:). zdarec Hlavec
My se do Paky taky moc těšíme :)
zdar hoši,jen chci říct,že se na vás mooc těšíme,až budete hrát v Pace..:)zatím.
Martíček: Já jsem si včera pročítal celou tu diskuzi tady a odepsal jsem všem. Taky jsem to nevěděl :).
Sem se taky píše jo?
Majkl: No my tam budem určitě, já tam zrovna ten den slavim narozky, tak když se řádně zmažem tak budem i zase hrát tak si to mužeš vopravit:DDD Snad bude víc mikráků my tu písničku dáváme vždycky tak s pěti zpěvama