Laborec425 - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Laborec425 Muž, 45 let / Ústí nad Labem

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Laborec425 si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Marlen Dietrich

Životopis slavné herečky v podání ústeckého Činoherního studia - bláznivá komedie?

Ústecké Činoherní studio jednou za čas uvede jedno představení z projektu ústecká nej, ve kterém vlastně spolupracuje s projektem Muzea města Ústí nad Labem. Tentokrát si již podruhé připravilo představení o slavné německé herečce Marlen Dietrich. A pojali to podle mě dost odvážně a hlavně vtipně. Vyprodaný sál v úterý 23. 09. 2008 se, myslím, opravdu bavil, jak u písní velké filmové hvězdy tak u vysokých výkonů třech hlavních herců Jiřího Maryšky, Ireny Kristekové a Dana Dittricha. Především Jiří Maryško úspěšně exceloval pokaždé, když vstoupil na pódium a rozesmíval svými výkony nejednoho diváka.

Představení začínalo, jak jinak, písní Marlen a potom v době, kdy se seznámila s ústeckým rodákem Rudolfem Sieberem (Danem Dittrichem), elegantním fešákem s knírem :). Rudi a Marlen se do sebe okamžitě zamilovali a neoslovili se jinak než Mutti a Papi. Hra pokračuje představováním Marleniných milenců, které velice vtipně a "roztomile" představuje Jiří Maryško se slušivými podpatky a růžovým boa. Postupně vystupuje například Erich Maria Remarque, Ernest Hemingway, různí režiséři. Při 2. světové válce Marlen zrazuje Německo a odjíždí do USA a stává se hollywoodskou herečkou. Připojuje se ke spojencům a jezdí podporovat spojenecká vojska na frontě. V ten čas vyhrávají američani válku i svou produkcí spermatu :). Když se Marlen a Rudimu narodilo dítě, Marlen odmítá, že by bylo někoho jiného než pouze její vlastní. Zvlášť, když jejich děťátko je krásný plyšový medvídek :).

Hra je celou dobu v mezihrách osvěžována písničkami Marlen a končí, když se herečka zpovídá na smrtelné posteli z jejích dalších životních hříchů. Ke konci zazní i píseň od kapely The Beatles, kde jsou tak trochu zesměšněni stejně jako je pojata celá hra :). Ale myslím, že nikoho neurazí a naopak potěší nadhled, který je po celou dobu představení více než patrný. Také improvizace všech herců dokazují, že především Jiří Maryško, který je v Činoheráku od minulého roku a Irena Kristeková, jsou v současnosti jedni z nejlepších herců, kteří se v Ústí objevili.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory