uaaaaa tak dlouho jsem hledala az jsem nasla:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
uaaaaa tak dlouho jsem hledala az jsem nasla:)
Zdrwim Majkla.......
ste super!!! :)
hojky....ste fakt sqělý!!:)
zasielam zdravicu zo slovenska,kedy pridete potesit aj nas?cmuk
Nazdárek, kapela Zařvi Dveře má nové EP, které si můžete poslechnout zde: www.bandzone.cz/zarvidvere nebo celé ZDARMA stáhnout zde: www.zarvidvere.cz
Martíček: Já myslel další... už je to jedno stejně, už nový cd mám a chválím 23x pang ;-);-)!!!!
zdarec podlabenáci nová skladba vešná
Ahoj, zdravím kapelu, slyším poprvé a musím říci, že moc pěkná muzika....
cawte hosi ... asi si nas nepamatate (24.2.2007. Prievidza) no nic .. nahrali sme nove cedlo tak ak mate cas tak vypocujte a hodte nazor http://bandzone.cz/nebezpeciepadu
Sned sa na dakej akcii este stretneme ... zatim