TomsaJirdáš - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

TomsaJirdáš Praha

Playlist je prázdný :(

Fanoušek TomsaJirdáš si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Ticho De Pre Cupé Band

A je to tady! Přicházíme za Tebou s každoroční vánoční nadílkou ve formě energického rock´n´rollu a polozvráceného folku.

Přijmi naše pozvání na křesťansko-hinduisticky nalazený VÁNOČNÍ KONCERT, konající se 25.12. v milevském DK.

Mezi hosty jsme letos přizvali legendární NATURAL, CIVILNÍ OBRANU z Čáslavi, milevské ESCAPE 2 THE JUNGLE, šoubyznysem neposkvrnění PO HŘEB a v neposlední řadě taneční skupinu NRG Píí.

Těšíme se na Tvou líbeznou účast ;))

Ticho De Pre Cupé Band

Drahý fanoušku, touto radostnou zprávou Tě hodláme pozvat na křesty našeho nového dvojCD Cirkus, které proběhnou ve středu 15.12. v Praze 3 – klub EXIT CHMELNICE a v sobotu 25.12. v MILEVSKÉM Kulturním Domě na jihu Čech. Kmotrem našeho cirkusáckého dvojalba je proslulý Franta Černý z Čechomoru, který bude v pražském šapitó přítomen ;).
Na obou křestech na tě čeká pestrá škála hostů. Nenech se dlouze přemlouvat a doraž zhlédnout šapitó našeho hudebního seskupení plné žonglérů, polykačů ohňů a břichomluvců. Možná přijde i principál ;)

Black Roses

Ahoj !
Rádi bychom Tě pozvali na 2 akce příští týden :

3.9 - Praha XT3 - rozlučka s prázdninami
4.9- Řež u Prahy - Letní Náŕež open air

V Řeži se jedná o benefiční akci pro Dětský domov v Praze-Krči, který s kapelou pravidelně podporujeme. Domov se stará o 120 dětí ve věku 0-6 let. Čím více lidí přijde, tím více lze děckám poslat :). Řež je 14 minut z Vlakem z Masaryčky...

Měj se fajn!
BLACK ROSES

info 3.9 - www.bandzone.cz/fan/deliriumsounds
info 4.9 - www.bandzone.cz/fan/letninarez

Zobrazit všechny názory