Houba - Názory | Bandzone.cz

Houba punk-rock / Ústí nad Labem

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Svět sám pro sebe (singl 2022)
    Nezařazeno
  • Slabá místa (Ničeho nelitujem!, 2019)
    Nezařazeno
  • Rok (Ničeho nelitujem!, 2019)
    Nezařazeno
  • Scéna hnědne (Ničeho nelitujem!, 2019)
    Nezařazeno
  • Ničeho nelitujem (Ničeho nelitujem!, 2019)
    Nezařazeno
  • Cizinec (HOUBA2013, 2014)
    Nezařazeno
  • Polština pro samouky (Leniwiec cover, 2013) - ke stažení
    Nezařazeno
  • TOM77 & Houba - Je to dávno pryč (2012)
    Nezařazeno
  • Dobře´s mě odhadla (HOUBA2013, 2014)
    Nezařazeno
  • Neříkej nic (HOUBA2013, 2014)
    Nezařazeno
  • Příteli (HOUBA2013, 2014)
    Nezařazeno
  • Tom 77 & Houba - Je mi blbě (2012)
    Nezařazeno
  • TOM77 & Houba - Vítej ve světě (2012)
    Nezařazeno
  • TOM77 & Houba - A housle přestaly hrát (2012)
    Nezařazeno
  • Ptal jsem se a Ivan nechce (Split CD 2010 s PUNK FLOID)
    Nezařazeno
  • Lampy (Split CD 2010 s PUNK FLOID)
    Nezařazeno
  • Cirgus (NEW!!! :)))))))))))
    Nezařazeno
  • Houba hraje N.V.Ú. - Dno (2008)
    Nezařazeno
  • Smoking's bad (Pan Káč, 1999)
    Nezařazeno
  • Pohoda Lábus (Pan Káč, 1999)
    Nezařazeno
  • Sam medvěd (Pan Káč, 1999)
    Nezařazeno
  • My to nacvičíme (U Šílena Nesersrny, 2007)
    Nezařazeno
  • 23xPang (U Šílena Nesersrny, 2007)
    Nezařazeno
  • Vězení (U Šílena Nesersrny, 2007)
    Nezařazeno
  • Chceme spokojeně žít (Crazy Bros, 2004)
    Nezařazeno
  • Čaj (Crazy Bros, 2004)
    Nezařazeno
  • Bomba (...ať von zacvrč!, 2002)
    Nezařazeno
  • Tady mě máš (...ať von zacvrč!, 2002)
    Nezařazeno
  • Jednička s hvězdičkou (...ať von zacvrč!, 2002)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Laborec425

Zuzíík: Hlavně je divný, že tak jak jezdíme po republice teď, jezdili jsme vždycky už hodně let a nikdo to o nás neříkal. A ničím jsme se za těch hodně let nezměnili, možná jsme trochu zestárli :). A najednou jsme komerční :). Díky moc za Tvojí podporu a za podporu i jiných rozumných lidí.

Zuz

Tak toho 26.dubna v Budějcích se to fakt ruší?? To je na prd... fakt škoda no, sem se na vás těšila.
A jinak s tou komercí, tenhle výraz strašně rádo používá plno lidí, prostě mi přijde že každá česká kapela jako vy když je mezi lidma trochu známější a jezdí po celý republice, hned je z toho komerční kapela. Serte na to lidi, ať si říkaj co chtěj, Houba je prostě bomba kapela a kvuli takovým kecům co si vymyslí nějaký blbečci je poslouchat nepřestanem, ne?

Bez profilu

Martíček

JanCZa: jo a jinak strasne moc moc diky za tvuj nazor, toho si cenime nejvic....:) diky!!!

Bez profilu

Martíček

Cagoid: díky, bylo to good, akorat unavaaaaa jako svine :D tak zustal jen Mira, kterej nespal skoro vubec. Super akce, Díkyyyy!!
JanCZa: hehe, je to srandovni. Ja netusim, v cem jsme komercni? Ze na nas nekdo chodi znamena, ze jsme komercni? Tahle story se zrodila v Decine a puvodne jsme jeste byli ti "co nadavaji na NVU a SPS". Pritom s obema kapelama se velice dobre zname, ba dokonce s NVU jsme loni odehrali nejvic koncertu, letos s nimi jedeme tour :) Ono je to tezky, balancovat mezi komerci a nekomerci. Kdyby jen z 10% lidi vedeli, co kapela obnasi (jen namatkou - platby auta, nastroju, strun, cinely kupujem kazdej rok, web, webmaster, vyroba desek, tricek, kazdy 2 roky novy pneu na auto, palicky, blany na bubny......), mozna by mluvili jinak. A roli znacnou hraje take zavist. Jsem na ten koncert v Decine velmi zvedavej, ale moc se tesim na tu konfrontaci....prijdte se presvedcit, ze komerce je neco trochu jinyho. 6 kapel za 90 kč...:)))) Mimochodem 2 z Moravy atd. :)))

JanCZa

Víte,dost lidí řiká,že ste prostě ta komerční skupina,co vůbec není punková a že si vás jen každej vybví,ale protě ve vás něco je.V těch textech,ba i v tý muzice jako takový.Jo zná vás každej,ale co je na tom špatnýho.Já na vás začínala a vždycky si vás ráda poslechnu.Ste eňoňůňoperfekto band.Zůstaňtee takový!!!

cago

Hele borci hlavne miro zdravim ...v opave paradni akce hlavne agterparty v backstage. super pokec ... jestli si me nepamatujete byl sem zaskakujici clen u SZP ;o)

Bez profilu

spong

hráli ste výborně :-D i když sem vás nepoznala....trapas:-D

Bez profilu

Martíček

Zuzííík: ano, je to velmi nemilé, jsou to idioti, bez jakyhokoliv optani, reseni nebo cehokoliv jineho nas spolu s NVU vysoupli :( Ale dobra zprava je, ze uz se domlouvame s Velbloudem :))) Tam to bude lepsi!!!
Čonynka: My díky vám, bez vás by to nebylo samozrejme ono!!
Janicka: díky moc, pokud se dobre bavite vy, i my se dobre bavime. Az na vyrazenej zub vsechno oukej :)
Ťulka: ĎÍIIIIK :)

Bez profilu

Martíček

SZP: Díky moc, jooo, byla to super party, koncert vybornej, skoda jen nekterych, co nam tam tolik padali :) Za basu nejni zac, rado se stalo! Uzivejte!
Tyna666: Díky, co vic na to napsat :)))
FuckEmo: :DDDDD
Epikrux: i vy jste hrali vyborne, velmi prijemna zalezitost na zivo...:) mam video, mrknu se na to poradne :)

1 2 3 4 5 6810131722293850658511114519024832241653166681496411011215130213651410144114631478148814951500150315051507 1508 1509 1510 1511 1512 1513 1514 1515 15161518152015231526152915311533 1534 1535 1536 1537 1538