Kirtar: Paňáky už nepiju. A v DC už vůbec ne!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Kirtar: Paňáky už nepiju. A v DC už vůbec ne!
Zdar buzíci, tak v pátek si to dáme konečně společně :D Kurva se na vás těšim...a jestli nezahrajete Šaška tak ožeru Majkla zelenou :D
Druell: díky moc, Hořovice se velmi vyvedli. Díky!
Martin90: Bozak byl naprosta pohoda, skoda ze nebylo o neco vice lidicek :)
Svině: dííík!
MoncaxDpunx:Díky moc, co na to říct, snažíme se to delat pro vás :D
Jo a ještě vám moc děkuju že jste zahrály pisničku vězení:) moje nej :)
Super!! konečně jsem se na váš koncík dostala:) jsem se upe tesila a strasne se vam povedl!! jak potom skocil dolu za nama,proste bozi,takovy super videt svoji nej kapelku nazivo!:) jste super!!
díky za koncert. bylo to oukej - jako vždy. radek
Čauwes.Tak včerejší koncik na božáku se povedl :-)Super...
Hej zdravim vaas,v patek to bylo skvely,jak jinak! ;]
Zdravim a posílám odkaz na report ze sobotního koncertu v Liberci - http://liberec.wz.cz/rs/index.php?text=…
Bannan: Ja jsem martin nosek, z ustí nad labem.....kdybys mel potrebu, přijď do Trenčina, představ se mi a můžeme pokecat. Tyhle věci ktery si napsal od jiste doby na netu neresim, resit nebude a neresil sem! Diky za pochopeni.