Houba - Názory | Bandzone.cz

Houba punk-rock / Ústí nad Labem

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Svět sám pro sebe (singl 2022)
    Nezařazeno
  • Slabá místa (Ničeho nelitujem!, 2019)
    Nezařazeno
  • Rok (Ničeho nelitujem!, 2019)
    Nezařazeno
  • Scéna hnědne (Ničeho nelitujem!, 2019)
    Nezařazeno
  • Ničeho nelitujem (Ničeho nelitujem!, 2019)
    Nezařazeno
  • Cizinec (HOUBA2013, 2014)
    Nezařazeno
  • Polština pro samouky (Leniwiec cover, 2013) - ke stažení
    Nezařazeno
  • TOM77 & Houba - Je to dávno pryč (2012)
    Nezařazeno
  • Dobře´s mě odhadla (HOUBA2013, 2014)
    Nezařazeno
  • Neříkej nic (HOUBA2013, 2014)
    Nezařazeno
  • Příteli (HOUBA2013, 2014)
    Nezařazeno
  • Tom 77 & Houba - Je mi blbě (2012)
    Nezařazeno
  • TOM77 & Houba - Vítej ve světě (2012)
    Nezařazeno
  • TOM77 & Houba - A housle přestaly hrát (2012)
    Nezařazeno
  • Ptal jsem se a Ivan nechce (Split CD 2010 s PUNK FLOID)
    Nezařazeno
  • Lampy (Split CD 2010 s PUNK FLOID)
    Nezařazeno
  • Cirgus (NEW!!! :)))))))))))
    Nezařazeno
  • Houba hraje N.V.Ú. - Dno (2008)
    Nezařazeno
  • Smoking's bad (Pan Káč, 1999)
    Nezařazeno
  • Pohoda Lábus (Pan Káč, 1999)
    Nezařazeno
  • Sam medvěd (Pan Káč, 1999)
    Nezařazeno
  • My to nacvičíme (U Šílena Nesersrny, 2007)
    Nezařazeno
  • 23xPang (U Šílena Nesersrny, 2007)
    Nezařazeno
  • Vězení (U Šílena Nesersrny, 2007)
    Nezařazeno
  • Chceme spokojeně žít (Crazy Bros, 2004)
    Nezařazeno
  • Čaj (Crazy Bros, 2004)
    Nezařazeno
  • Bomba (...ať von zacvrč!, 2002)
    Nezařazeno
  • Tady mě máš (...ať von zacvrč!, 2002)
    Nezařazeno
  • Jednička s hvězdičkou (...ať von zacvrč!, 2002)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Kirtar

Zdar buzíci, tak v pátek si to dáme konečně společně :D Kurva se na vás těšim...a jestli nezahrajete Šaška tak ožeru Majkla zelenou :D

Bez profilu

Martíček

Druell: díky moc, Hořovice se velmi vyvedli. Díky!
Martin90: Bozak byl naprosta pohoda, skoda ze nebylo o neco vice lidicek :)
Svině: dííík!
MoncaxDpunx:Díky moc, co na to říct, snažíme se to delat pro vás :D

MoncaxDpunk

Super!! konečně jsem se na váš koncík dostala:) jsem se upe tesila a strasne se vam povedl!! jak potom skocil dolu za nama,proste bozi,takovy super videt svoji nej kapelku nazivo!:) jste super!!

Bez profilu

Martíček

Bannan: Ja jsem martin nosek, z ustí nad labem.....kdybys mel potrebu, přijď do Trenčina, představ se mi a můžeme pokecat. Tyhle věci ktery si napsal od jiste doby na netu neresim, resit nebude a neresil sem! Diky za pochopeni.

1 2 3 4 5 6810131722293850658511114519024832241553066481296210991212129913631408143914611476148614931498150115031505 1506 1507 1508 1509 1510 1511 1512 1513151515171519152215251528153115331535 1536 1537 1538