Hrdla: Tolikrát jsem tam zase nebyl :).
Janaaa
Čest punku, moc se na vás těším na fest pod parou :-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čest punku, moc se na vás těším na fest pod parou :-)
Hrdla: Tolikrát jsem tam zase nebyl :).
zdar a sílu...kůco...kdy budou zrekonstruovány stránky..??....:-)
joo sem koukala na ty změněnýý fotky a některý sou teda dost wydařený se ti powedlo:D
Mikl: Jsem koukal na Tvoje alba na Rajčeti, a tak jsem se sám sebe musel zeptat: "Ten Majkl přece vždycky Moravu tak bytostně nenáviděl..." :D:D Fórek...:)
Omlouvám se, ten odkaz nejde přidat.
www.vlaky.org_houba/" class="nw">http://laborec425.rajce.idnes .cz…
Změněné fotky možná i trochu pro zasmání jsou teď i zde: www.vlaky.org_houba/" class="nw">http://laborec425.rajce.idnes .cz… :)
Hoj Martíčku, pamatuješ jak sme se bavili v Krhovicích o tom koncíku s The Switch? Nějak sem od tý doby nevychytal Fildu tak sem na tebe nevychytal číslo :( Šlo by pořád zařídit, abys nás tam vzal (samozřejmě za nejnižší možnej honorář - cesťák) kdyžtak mi napiš na jenik.1701@centrum.cz dík :)
Jeník (Burning steps, Spínací špendlík [ehm to jen na záskok :D ] )
Zdravim houbu myslel sem ze napisu az na stranky ale kdyz porad nejsou tak sem napsal sem jinak v krhovicich to byl mazec hlavne posledni sovoboda a antinazi pak sme paradne pokecaly sice uz si toho moc nepamatuju ale to je jedno. urcite se uvidime v polici sem zvedavej na toho novyho kytaristu tak zatim cus a mejte se! kdyz tak nase kapelka : http://ko.mteam.cz