Houba - Názory | Bandzone.cz

Houba punk-rock / Ústí nad Labem

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Svět sám pro sebe (singl 2022)
    Nezařazeno
  • Slabá místa (Ničeho nelitujem!, 2019)
    Nezařazeno
  • Rok (Ničeho nelitujem!, 2019)
    Nezařazeno
  • Scéna hnědne (Ničeho nelitujem!, 2019)
    Nezařazeno
  • Ničeho nelitujem (Ničeho nelitujem!, 2019)
    Nezařazeno
  • Cizinec (HOUBA2013, 2014)
    Nezařazeno
  • Polština pro samouky (Leniwiec cover, 2013) - ke stažení
    Nezařazeno
  • TOM77 & Houba - Je to dávno pryč (2012)
    Nezařazeno
  • Dobře´s mě odhadla (HOUBA2013, 2014)
    Nezařazeno
  • Neříkej nic (HOUBA2013, 2014)
    Nezařazeno
  • Příteli (HOUBA2013, 2014)
    Nezařazeno
  • Tom 77 & Houba - Je mi blbě (2012)
    Nezařazeno
  • TOM77 & Houba - Vítej ve světě (2012)
    Nezařazeno
  • TOM77 & Houba - A housle přestaly hrát (2012)
    Nezařazeno
  • Ptal jsem se a Ivan nechce (Split CD 2010 s PUNK FLOID)
    Nezařazeno
  • Lampy (Split CD 2010 s PUNK FLOID)
    Nezařazeno
  • Cirgus (NEW!!! :)))))))))))
    Nezařazeno
  • Houba hraje N.V.Ú. - Dno (2008)
    Nezařazeno
  • Smoking's bad (Pan Káč, 1999)
    Nezařazeno
  • Pohoda Lábus (Pan Káč, 1999)
    Nezařazeno
  • Sam medvěd (Pan Káč, 1999)
    Nezařazeno
  • My to nacvičíme (U Šílena Nesersrny, 2007)
    Nezařazeno
  • 23xPang (U Šílena Nesersrny, 2007)
    Nezařazeno
  • Vězení (U Šílena Nesersrny, 2007)
    Nezařazeno
  • Chceme spokojeně žít (Crazy Bros, 2004)
    Nezařazeno
  • Čaj (Crazy Bros, 2004)
    Nezařazeno
  • Bomba (...ať von zacvrč!, 2002)
    Nezařazeno
  • Tady mě máš (...ať von zacvrč!, 2002)
    Nezařazeno
  • Jednička s hvězdičkou (...ať von zacvrč!, 2002)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Janaaa

Čest punku, moc se na vás těším na fest pod parou :-)

Bez profilu

Kačaba

joo sem koukala na ty změněnýý fotky a některý sou teda dost wydařený se ti powedlo:D

Bez profilu

Hrdla

Mikl: Jsem koukal na Tvoje alba na Rajčeti, a tak jsem se sám sebe musel zeptat: "Ten Majkl přece vždycky Moravu tak bytostně nenáviděl..." :D:D Fórek...:)

Bez profilu

Jenik

Hoj Martíčku, pamatuješ jak sme se bavili v Krhovicích o tom koncíku s The Switch? Nějak sem od tý doby nevychytal Fildu tak sem na tebe nevychytal číslo :( Šlo by pořád zařídit, abys nás tam vzal (samozřejmě za nejnižší možnej honorář - cesťák) kdyžtak mi napiš na jenik.1701@centrum.cz dík :)
Jeník (Burning steps, Spínací špendlík [ehm to jen na záskok :D ] )

Munďa

Zdravim houbu myslel sem ze napisu az na stranky ale kdyz porad nejsou tak sem napsal sem jinak v krhovicich to byl mazec hlavne posledni sovoboda a antinazi pak sme paradne pokecaly sice uz si toho moc nepamatuju ale to je jedno. urcite se uvidime v polici sem zvedavej na toho novyho kytaristu tak zatim cus a mejte se! kdyz tak nase kapelka : http://ko.mteam.cz

1 2 3 4 5 6810131722293850658511114519024832241552966381095810931204128913511395142614471461147114781483148614881490 1491 1492 1493 1494 1495 1496 1497 1498150015021505150815121516152015241528153115331535 1536 1537 1538