Houba - Názory | Bandzone.cz

Houba punk-rock / Ústí nad Labem

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Svět sám pro sebe (singl 2022)
    Nezařazeno
  • Slabá místa (Ničeho nelitujem!, 2019)
    Nezařazeno
  • Rok (Ničeho nelitujem!, 2019)
    Nezařazeno
  • Scéna hnědne (Ničeho nelitujem!, 2019)
    Nezařazeno
  • Ničeho nelitujem (Ničeho nelitujem!, 2019)
    Nezařazeno
  • Cizinec (HOUBA2013, 2014)
    Nezařazeno
  • Polština pro samouky (Leniwiec cover, 2013) - ke stažení
    Nezařazeno
  • TOM77 & Houba - Je to dávno pryč (2012)
    Nezařazeno
  • Dobře´s mě odhadla (HOUBA2013, 2014)
    Nezařazeno
  • Neříkej nic (HOUBA2013, 2014)
    Nezařazeno
  • Příteli (HOUBA2013, 2014)
    Nezařazeno
  • Tom 77 & Houba - Je mi blbě (2012)
    Nezařazeno
  • TOM77 & Houba - Vítej ve světě (2012)
    Nezařazeno
  • TOM77 & Houba - A housle přestaly hrát (2012)
    Nezařazeno
  • Ptal jsem se a Ivan nechce (Split CD 2010 s PUNK FLOID)
    Nezařazeno
  • Lampy (Split CD 2010 s PUNK FLOID)
    Nezařazeno
  • Cirgus (NEW!!! :)))))))))))
    Nezařazeno
  • Houba hraje N.V.Ú. - Dno (2008)
    Nezařazeno
  • Smoking's bad (Pan Káč, 1999)
    Nezařazeno
  • Pohoda Lábus (Pan Káč, 1999)
    Nezařazeno
  • Sam medvěd (Pan Káč, 1999)
    Nezařazeno
  • My to nacvičíme (U Šílena Nesersrny, 2007)
    Nezařazeno
  • 23xPang (U Šílena Nesersrny, 2007)
    Nezařazeno
  • Vězení (U Šílena Nesersrny, 2007)
    Nezařazeno
  • Chceme spokojeně žít (Crazy Bros, 2004)
    Nezařazeno
  • Čaj (Crazy Bros, 2004)
    Nezařazeno
  • Bomba (...ať von zacvrč!, 2002)
    Nezařazeno
  • Tady mě máš (...ať von zacvrč!, 2002)
    Nezařazeno
  • Jednička s hvězdičkou (...ať von zacvrč!, 2002)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Majinka69

Ja v 16 vnimala punk jinak, nez ho vidim ted, po deseti letech :), ale jak uz tu psal Marticek.. je to o svobodnych nazorech a bez ovlivneni, jenze toto je v dnesni dobe slozite..mit svuj nazor na vec vyvolava porad nejake diskuse

Bez profilu

Marticek

Lucinka: S věkem nesouvisí nijak. Já napsal, že nám už neni 16, takze svět a punk vnímáme trochu jinýma očima. V 30 je vsechno jinak, takze i punk vnímáme jinak. Nevim dodnes, co se skrývá pod kolonkou punk, ale domnívám se, že to je to, co zrovna já chci, chci v tom být svobodný a bez ovlivnění.

Bez profilu

Lucinka

Jak souvisí věk s tim, že už nehrajete punk (kterej mimochodem máte v popisu), taky mi neni 16 a znam spostu lidí i nad 40 kteří pořád kráčí stejnou cestou. Nic proti vaší hudbě...jen mě tohle zajímá !

Honzo tak Houbu neposlouchej, taky nepíšu na profil například kapele Nevim a nepíšu jim že se mi to nelíbí :)

Bez profilu

Marticek

Honza: Jojo, a nám už neni 16 :))) Tak jsme asi taky trochu jinde :))

Bez profilu

Honza Nejedlý

Tohle už dávno nemá s punkem nic společnýho, škoda starý Houby !!!!!!!!!!!!
Punk je jinde kluci.

1 2 3 4 5 6810131722293850658511114519024832241552866080494710761182126313221363139214121425143414411445144814501452 1453 1454 1455 1456 1457 1458 1459 1460146214641467147114761482148914971505151315201525152915321534 1535 1536 1537 1538