chlapci,pro mě jste punk stále..... co víc - texty jsou opravdová punková poezie,tady jste vyspěli uplně maximálně, sice poslouchám tvrdší sortu,ale vaše nový věci mi nedaj spát..... hodně zdaru
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
chlapci,pro mě jste punk stále..... co víc - texty jsou opravdová punková poezie,tady jste vyspěli uplně maximálně, sice poslouchám tvrdší sortu,ale vaše nový věci mi nedaj spát..... hodně zdaru
hosi nezahrajem nekdy spolu , mame uz aktivni profil http://bandzone.cz/barbarpunk
Ja v 16 vnimala punk jinak, nez ho vidim ted, po deseti letech :), ale jak uz tu psal Marticek.. je to o svobodnych nazorech a bez ovlivneni, jenze toto je v dnesni dobe slozite..mit svuj nazor na vec vyvolava porad nejake diskuse
Lucinka: S věkem nesouvisí nijak. Já napsal, že nám už neni 16, takze svět a punk vnímáme trochu jinýma očima. V 30 je vsechno jinak, takze i punk vnímáme jinak. Nevim dodnes, co se skrývá pod kolonkou punk, ale domnívám se, že to je to, co zrovna já chci, chci v tom být svobodný a bez ovlivnění.
Jak souvisí věk s tim, že už nehrajete punk (kterej mimochodem máte v popisu), taky mi neni 16 a znam spostu lidí i nad 40 kteří pořád kráčí stejnou cestou. Nic proti vaší hudbě...jen mě tohle zajímá !
Honzo tak Houbu neposlouchej, taky nepíšu na profil například kapele Nevim a nepíšu jim že se mi to nelíbí :)
ani majklovi neni 16?:D
Honza: Jojo, a nám už neni 16 :))) Tak jsme asi taky trochu jinde :))
Tohle už dávno nemá s punkem nic společnýho, škoda starý Houby !!!!!!!!!!!!
Punk je jinde kluci.
už se na vás moooc tešim do domažlic,.:-)) vy ste prostě moje klasika,.:-))
nejlepšejší skupina na světěěě :D :-*